Apsaugokime produktų kokybę

 

 

 

Miron stiklas užtikrina nepralenkiamą vertingų produktų apsaugą, kad jų sudėtis, skonis ir potencija išliktų nepakitusi kaip įmanoma ilgiau. Šie unikalaus violetinio stiklo indai skirti tiems, kam svarbi vartojamų produktų kokybė. Jei skiriate laiko ir dėmesio rasti gerą produktą, jums turbūt svarbu, kad maistinės savybės, kvapas ir skonis išliktų nepakitę kaip įmanoma ilgiau.

Miron stiklo kūrėjų tikslas - užtikrinti nepralenkiamą kokybę. Neveltui mokslininkai ties patentuotu Miron violetinio stiklo receptu dirbo net penkiolika metų. Tad dabar Miron stiklo kokybės niekas nepralenkia.

 

 

Šis stiklas toks tamsus, kad atrodo juodas. Jo tikrąją spalvą pamatytume tik pakėlę prieš saulę ar kitą labai ryškios šviesos šaltinį. Stiklas - 100% natūrali pakuotė.

Aliejus, vanduo, kava, arbata, pačių surinktos žolelės, veido ir kūno kremai, hidrolatai, - tai tik keletas pavyzdžių, ką galime saugoti Miron induose.

Kitos rūšies saugojimo talpos negali užtikrinti identiškos apsaugos, nes nepakankamai sustabdo regimąją šviesą, kuri daro tiesioginę įtaką produkto kokybei. Miron violetinis stiklas turi unikalią savybę išlaikyti nepakitusią produkto vertę jį ilgai saugojant. Jo kokybę užtikrina šaltojo ir karštojo dangos padengimo technologijos.

Ar žinote, kad jei aliejų laikote aklinai tamsiame inde, jis tampa nebegyvas. Unikali Miron violetinio stiklo savybė ta, kad jame laikomi produktai ne tik ilgai negenda, bet ir išlaiko bei sustiprina savo bioenergines savybes.