Sujungė geriausia iš mokslo ir gamtos

 

Žaliavos iš gamtos. Tik organiškai užauginti augalai, uogos, vaisiai ir daržovės, kurių ekstraktai išgaunami šaltojo spaudimo būdu, kad būtų išsaugomos visos naudingosios medžiagos.

Žuvų taukai. Visiškai išvalyti žuvų taukai perkami iš Norvegijos gamintojo, gaudančio lašišas laikantis gamtos tausojimo principų. Žuvų taukai išgaunami iš raumenų vakuumo būdu taip užtikrinant apsaugą nuo oksidacijos ir Omega 3 suirimo. Papildomų procesų pagalba omega 3 pateikiami tokiu cheminiu pavidalu, kaip natūraliai randami žuvyse. Dėl to organizmas juos įsisavina labai lengvai.

Mežiagų bio-prieinamumas (organizmo įsisavinimas). Vietoje papildų gamintojų tradiciškai naudojamo dirbtinio „užpildo“, kuris suriša ingredientus, Lifeplus naudoja PhytoZyme® bazę. Ji pagaminta iš žolelių, fito maistinių medžiagų, ko-faktorių, augalinių fermentų ir daugiau nei 30 skirtingų vaisių ir daržovių. Tai visiškai natūrali rišamoji medžiaga, kuri sinergiškai padeda įsisavinti produktą. Dėl to organizmas pajėgus 100% įsisavinti visas maistines medžiagas. 

Ingredientų sinergija. Produktuose aktyviosios maistinės medžiagos suderintos taip, kad būtų išgautas sinerginis poveikis. T.y., dėl jų tarpusavio sąveikos poveikis sustiprėja nuo kelių iki keliasdešimt kartų.

Produktų vadovas nuo 2000 metų – Dr. Dwight Mckee yra vienas 4 labiausiai žinomų pasaulio tyrėjų ir klinicistų, vienas pirmųjų JAV onkologų, pradėjęs taikyti netradicinius metodus vėžio gydymui. Jis sertifikuotas 5 medicinos srityse:  vidaus medicina, imunologija, onkologija, hematologija, mityba ir integruota bei holistinė medicina 

Kokybės užtikrinimas. Diduma produktų gaminami kompanijos Lifeplus gamykloje Batesville, AR (JAV). Kiekviena žaliavos partija tikrinama, kad būtų užtikrinta maistinių medžiagų sudėtis, koncentracija ir švara. Kokybė prižiūrima viso gamybos, pakavimo, saugojimo ir transportavimo metu.

Grąžinimas. Nupirktus produktus, net ir pradėtus vartoti galima grąžinti per 30 dienų nuo jų gavimo ir atgauti išleistus pinigus.

Skaitykite daugiau:

Papildai tvirtiems organizmo pamatams

Tiksliniai papildai pagal problemą

Papildomos medžiagos jūsų organizmui

Produktai