Everyday Wellbeing

Jo sudėtis labai panaši į antrąjį rinkinį, bet vietoje Daily BioBasics čia yra TVM-PLUS

1. Išvalyk ir pamaitink su TVM-PLUS

Šis produktas yra Daily BioBasics mažasis brolis. Jame rasite visus būtinus vitaminus, mineralus ir mikroelementus, bet be skaidulų žarnynui valyti ir probiotikų. Tai gera alternatyva, kai esi priverstas pataupyti. Jis labai patogus keliaujantiems, kurie nori išgerti tikrai visapusišką vitaminų ir mineralų papildą tablečių pavidalu. Jame yra 100% rekomenduojamos paros normos visų būtinų vitaminų ir mineralų, išskyrus kalcį, geležį ir fosforą.

TVM-Plus yra unikali vitaminų tabletė, kurioje yra 60% kalcio ir 100% magnio dienos normos. Be pridėtinės geležies. TVM-Plus tabletės rišančioji bazė sudarytas iš išskirtinio Lifeplus PhytoZyme™ augalinių fermentų ir sinergetinių vaisių, daržovių ir žolelių koncentratų mišinio. TVM-Plus užtikrina, kad gausite būtiniausias maistines medžiagas ir dar daugiau.

2. Apsaugok ir sustiprink su Proanthenols100

Tai vienas populiariausių Lifeplus produktų, kuris padeda kūnui apsisaugoti nuo oksidacinio streso. Aukštos kokybės tikrasis OPC gaminamas iš vynuogių sėklų ir pušų žievės pagal jo atradėjo profesoriaus Jack Masquelier patentą. Tik 2 kompanijos pasaulyje išgauna tikrąjį OPC šiuo būdu. Tai stipriausias žinomas antioksidantas, jis 25 -100 kartų stipresnis nei vitaminai C ir E kartu. Jis sustiprina vitamino C poveikį 20 kartų.

OPC apsaugo organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Laisvieji radikalai – tai nestabilūs molekulių fragmentai, kuriems būdingas didelis aktyvumas, jie ardo genetinį ląstelių aparatą bei jų membranų struktūrą. Dėl laisvųjų radikalų pertekliaus sutrinka ląstelių funkcijos, o tai skatina ankstyvą senėjimą, alergijas, širdies bei kraujagyslių sistemos ligas, sukelia vėžį, bei kitas ligas. Proanthenols 100 padeda palaikyti sveiką ir elastingą ląstelių membraną, kad maistinės medžiagos per ją būtų lengvai įsisavinamos. Jis itin naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai: neleidžia sulipti raudoniesiems kraujo kūneliams, išvalo kraujagysles iki smulkiausių kapiliarų, palaiko jų elastingumą ir taip padeda, kad maistinės medžiagos galėtų būti efektyviai pernešamos. Jis svarbus kognityvinei funcijai, smegenų darbui, taip pat tikrasis OPC sustiprina kolageno struktūrą ir jungiamąjį audinį, kad oda išliktų elastinga ir nesudribtų.