Maintain & Protect 100

1. Išvalyk ir pamaitink su Daily BioBasics

Tai bene geriausias Lifeplus produktas - kruopščiai apgalvotas, sudarytas su didžiuliu išmanumu ir dėmesiu, gausus visų reikiamų maistinių medžiagų. Jis papildytas skaidulomis žarnyno valymui ir dideliu kiekiu probiotikų jo sveikatos užtikrinimui.

2. Apsaugok ir sustiprink su Proanthenols100

Tai vienas populiariausių Lifeplus produktų, kuris padeda kūnui apsisaugoti nuo oksidacinio streso. Aukštos kokybės tikrasis OPC gaminamas iš vynuogių sėklų ir pušų žievės pagal jo atradėjo profesoriaus Jack Masquelier patentą. Tik 2 kompanijos pasaulyje išgauna tikrąjį OPC šiuo būdu. Tai stipriausias žinomas antioksidantas, jis 25 -100 kartų stipresnis nei vitaminai C ir E kartu. Jis sustiprina vitamino C poveikį 20 kartų.

OPC apsaugo organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Laisvieji radikalai – tai nestabilūs molekulių fragmentai, kuriems būdingas didelis aktyvumas, jie ardo genetinį ląstelių aparatą bei jų membranų struktūrą. Dėl laisvųjų radikalų pertekliaus sutrinka ląstelių funkcijos, o tai skatina ankstyvą senėjimą, alergijas, širdies bei kraujagyslių sistemos ligas, sukelia vėžį, bei kitas ligas. Proanthenols 100 padeda palaikyti sveiką ir elastingą ląstelių membraną, kad maistinės medžiagos per ją būtų lengvai įsisavinamos. Jis itin naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai: neleidžia sulipti raudoniesiems kraujo kūneliams, išvalo kraujagysles iki smulkiausių kapiliarų, palaiko jų elastingumą ir taip padeda, kad maistinės medžiagos galėtų būti efektyviai pernešamos. Jis svarbus kognityvinei funcijai, smegenų darbui, taip pat tikrasis OPC sustiprina kolageno struktūrą ir jungiamąjį audinį, kad oda išliktų elastinga ir nesudribtų.