Maintain & Protect 100 Gold

1. Išvalyk ir pamaitink su Daily BioBasics

Tai bene geriausias Lifeplus produktas - kruopščiai apgalvotas, sudarytas su didžiuliu išmanumu ir dėmesiu, gausus visų reikiamų maistinių medžiagų. Jis papildytas skaidulomis žarnyno valymui ir dideliu kiekiu probiotikų jo sveikatos užtikrinimui.

2. Apsaugok ir sustiprink su Proanthenols100

Proanthenols® 100Tai vienas populiariausių Lifeplus produktų, kuris padeda kūnui apsisaugoti nuo oksidacinio streso. Aukštos kokybės tikrasis OPC gaminamas iš vynuogių sėklų ir pušų žievės pagal jo atradėjo profesoriaus Jack Masquelier patentą. Tik 2 kompanijos pasaulyje išgauna tikrąjį OPC šiuo būdu. Tai stipriausias žinomas antioksidantas, jis 25 -100 kartų stipresnis nei vitaminai C ir E kartu. Jis sustiprina vitamino C poveikį 20 kartų.

OPC apsaugo organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Laisvieji radikalai – tai nestabilūs molekulių fragmentai, kuriems būdingas didelis aktyvumas, jie ardo genetinį ląstelių aparatą bei jų membranų struktūrą. Dėl laisvųjų radikalų pertekliaus sutrinka ląstelių funkcijos, o tai skatina ankstyvą senėjimą, alergijas, širdies bei kraujagyslių sistemos ligas, sukelia vėžį, bei kitas ligas. Proanthenols 100 padeda palaikyti sveiką ir elastingą ląstelių membraną, kad maistinės medžiagos per ją būtų lengvai įsisavinamos. Jis itin naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai: neleidžia sulipti raudoniesiems kraujo kūneliams, išvalo kraujagysles iki smulkiausių kapiliarų, palaiko jų elastingumą ir taip padeda, kad maistinės medžiagos galėtų būti efektyviai pernešamos. Jis svarbus kognityvinei funcijai, smegenų darbui, taip pat tikrasis OPC sustiprina kolageno struktūrą ir jungiamąjį audinį, kad oda išliktų elastinga ir nesudribtų.

 

3. Apsaugok ir sustiprink su OmeGold®

Patentuotas Omega-3 aliejaus mišinys, turtingas DHR ir EPR. Kiekvienoje OmeGold minkštojo gelio kapsulėje yra tikslus DHR ir EPR omega-3 riebiųjų rūgščių mišinys kartu su vitaminu D ir išskirtiniu patentuotu stiprių antioksidacinių savybių turinčių eterinių aliejų mišiniu. OmeGold yra saugus ir efektyvus būdas užtikrinti, kad visa jūsų šeima būtų aprūpinta nepakeičiamomis omega-3 riebiosiomis rūgštimis.

Tyrimai parodė, kad DHR yra svarbus smegenų komponentas. Tiesą sakant, net ketvirtadalį visų smegenų lipidų sudaro būtent DHR. OmeGold yra gausus kritiškai svarbių omega-3 riebiųjų rūgščių, kurios, kaip įrodyta, teigiamai veikia kognityvinę funkciją. OmeGold sudėtyje esančios omega-3 EPR ir DHR riebiosios rūgštys padeda palaikyti širdies sveikatą ir gali padėti sumažinti koronarinės širdies ligos riziką. Didesnis DHR kiekis kraujyje gali palaikyti jau įprastą C reaktyviųjų baltymų kiekį, kuris yra laikomas uždegimo žymeniu ir širdies bei kraujagyslių sveikatos rodikliu.

Daugelis tyrimų rodo, kad omega-3 riebiosios rūgštys gali teigiamai paveikti daugelį sveikatos aspektų, įskaitant nervų sistemą bei kognityvines funkcijas. OmeGold vartojimas - paprastas būdas užtikrinti, kad organizmas kasdien gautų reikiamą kiekį aukštos kokybės omega-3 riebiųjų rūgščių. Be glitimo.