Sudarykime sąlygas organizmui sklandžiai veikti

Trumpai. Nesvarbu, kokią problemą, kokių maistinių medžiagų trūkumą rodo tyrimai, pirmas žingsnis į sveikatą - UŽTIKRINTI, kad organizmas gautų VISAS būtinas maistines medžiagas. Ne tik tas 20 ar 45, kurias tikrina tyrimu metu, bet ir tas, apie kurias mes galbūt net neturime pakankamai žinių.

Duokime kūnui keletą mėnesių išsivalyti, „užpildyti sandėliukus“ ir sustiprėti, o tada vėl pasitikrinkime, ar vis dar trūksta tų, kurias parodė tyrimas. Labai tikėtina, kad suteikus visą medžiagų sprektrą, disbalansas atsistatys natūraliai.  

Tvirtų pamatų užtikrinimui Lifeplus rekomenduoja vieną iš 4 bazinių rinkinių:

Maintain & Protect Gold Maintain & Protect         Everyday Wellbeing Gold Everyday Wellbeing
                                            

išvalyk, pamaitink, apsaugok, sustiprink

 išvalyk, pamaitink, apsaugok pamaitink, apsaugok, sustiprink pamaitink, apsaugok

 

Plačiau. Kai kurias maistines medžiagas mokslas vadina svarbiomis ar esminėmis, nes yra manoma, kad jų vaidmuo procesuose jau ištirtas ir aiškus, be to, yra tokių medžiagų, kurių organizmas nesugeba pats pasigaminti, todėl jas būtina gauti su maistu. Svarbiomis pripažintų medžiagų kiekiai kūne yra tiriami, yra aiškiai apibrėžtos jų normos. 

Tačiau kaip yra su kitomis medžiagomis, kurių vaidmuo kol kas nėra visiškai ištirtas ir todėl jos neatrodo tokios svarbios? Mes nežinome, ko dar nežinome. Kad ir kaip mokslas stengiasi išsiaiškinti visus organizmo procesus, vis dar pripažįsta, kad daugybės jų veikimas nėra aiškus.

Štai tik keletas keletas sklandaus kūno veikimo komponentų, dėl kurių jau niekas nebesiginčija:

 • - Pakankamas kiekis maistinių medžiagų: vitaminų, mineralų, mikroelementų.
 • - Pakankamai vandens.
 • - Aktyvi limfotaka.
 • - Švarus ir sklandžiai funkcionuojantis žarnynas.
 • - Pakankamas kiekis visų vitaminų, mineralų ir mikroelementų.

 

Lifeplus skatina holistinį požiūrį į žmogaus kūną ir ragina neskirstyti medžiagų į svarbias ir nebūtinas. Mūsų principas paprastas bet logiškas ir veiksmingas:

 • - Išvalyti
 • - Pamaitinti
 • - Apsaugoti

 

Parūpinkime organizmui visas maistines medžiagas, nesvarbu, ar iki šiol padaryti tyrimai jas pripažino svarbiomis, ar ne.  Rezultatai jus gali nustebinti, nes:

 • - Sveikatai užtikrinti Lifeplus siūlo tik natūralios kilmės medžiagas be jokių sintetinių priedų.
 • - Papildų bioprieinamumas yra 100%.
 • - Papildams naudojamų augalų ekstraktai išgaunami tik iš visiškai sunokusių uogų, vaisių ir daržovių, kurie užauginti be sintetinių trąšų.
 • - Ekstraktai išgaunami tik šaltuoju būdu, kad būtų išsaugotos visos maistinės medžiagos.
 • - Ingredientams surišti į tabletę naudojama visiškai natūrali patentuota PhytoZyme® bazė, pagaminta iš žolelių, fito maistinių medžiagų, ko-faktorių, augalinių fermentų ir daugiau nei 30 skirtingų vaisių ir daržovių. Ji sinergiškai padeda įsisavinti produktą.

 

Ypač svarbu, kad suteikdami organizmui maistines medžiagas neverstume jo papildomai dirbti ir gaišti laiką atskiriant reikiamas medžiagas nuo sintetinių nešėjų, surišėjų, dažų ir pan. Mūsų kūnas lengvai „supranta“ ir įsisavina medžiagas iš gamtos. Jei ne tik tabletės bazė, bet ir pačios maistinės medžiagos atkeliauja ne iš gamtos, o iš mėgintuvėlio, jos gali kūną suklaidinti ir sutrikdyti natūralią pusiausvyrą. Kai orgainzmui teikiame natūralius papildus, nėra rizikos perdozuoti, kaip kad neperdozuosime vaisių, uogų ar daržovių.

Jei neramu ar nekantru rezultatų laukti 3 mėnesius, prie bazinių produktų galima prijungti specializuotus produktus:

Tiksliniai papildai

Papildomos medžiagos jūsų organizmui