Sužinokite daugiau

Praktiniai mokymai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artimiausi mokymai vyks gegužės 16 d. Kaune. Plačiau apie juos skaitykite žemiau:

Jei kurį laiką pastebėsite save, be abejonės pamatysite, kad:
1. Blaivus mąstymas neprieinamas protui, kurį valdo neigiamos emocijos. Kai priimame sprendimus būdami tokios būklės, jie arba nebūna veiksmingi, arba sukelia dar daugiau problemų.
2. Gyvenime vyraujantis pyktis, liūdesys ar įtampa ilgainiui veda prie fizinių negalavimų ir rimtų ligų.

Minties lauko terapija- PAPRASTA, GREITA ir LABAI VEIKSMINGA, neigiamų emocijų pašalinimo technika, kurios gali išmokti kiekvienas sąmoningas žmogus, nepriklausomai nuo jo dvasinio pasirengimo. Net ir mokymai yra palyginti trumpi dėl technikos paprastumo ir aiškumo. Neapsigaukite, matuodami terapijos vertę pagal mokymuose praleistą laiką, nes paprastume ir slypi didžiulė jėga. Terapija dažnai suveikia, kai niekas kitas nebepadeda.

Psichoterapeuto Dr. Rodžerio Kalahano (Dr. Roger Callahan) sukurta „Minties lauko terapija“(Thought Field Therapy® - TFT Tapping), paremta akupunktūros ir akupresūros principais. Tai ne hipnozė, ne minčių nukreipimas ir ne placebo.
Šis metodas oficialiai pripažintas Didžiojoje Britanijoje, Japonijoje ir Kosove. Terapeutų savanorių misijos pasiekė neįtikėtinų rezultatų karštuosiuose pasaulio taškuose: po rugsėjo 11-osios įvykių, Kosove, uragano Katrina suniokotuose regionuose, Ruandoje, Taityje ir kt. Didžiules traumas ir netektis patyrę žmonės po kelių terapijos sesijų galėjo grįžti į normalią emocinę būseną ir buvo pagėgūs pradėti kurti sveiką ateitį.

„Minties lauko terapija“ naudojama:
• Psichologinių, emocinių traumų palengvinimui,
• Bet kokių baimių, fobijų pašalinimui (vorų, aukščio, uždarų patalpų, skrydžio, vandens, viešo kalbėjimo ir pan.)
• Nerimo ir streso šalinimui
• Palengvinti skausmą netekus artimųjų, išsiskyrus su mylimu žmogumi
• Depresijos ir skausmo palengvinimui
• Sapnuojant košmarus
• Norint mesti rūkyti ar kontroliuoti valgymo sutrikimus, alkoholio vartojimą
• Bulimijos, anoreksijos atvejais
• Prastai nuotaikai pataisyti ar nuotaikų svyravimams mažinti
• Obsesiniams konvulsiniams sutrikimams gydyti
• Nagų kramtymo atveju
• Toksinų nustatymui
• Bet kokių neigiamų emocijų neutralizavimui

“Kai stebiu, kaip staiga pagerėja pacientų, kuriems nepadėjo įprastiniai gydymo metodai, savijauta jiems pritaikius tapingą, man nereikia papildomų tyrimų, įrodančių TFT vertę”… Džeimsas Mak Koy (James McKoy), medicinos daktaras Havajų Skausmo klinikos vadovas, vyriausias reumatologijos skyriaus padėjėjas, Neuromokslo skyriaus vadovas.

Praktinius mokymus veda sertifikuota TFT-ADV aukščiausios kvalifikacijos specialistė Rasa Židonienė, terapijos mokiusis iš jos autoriaus Dr. Rodžerio Kalahano (Dr. Roger Callahan) ir jo bendradarbės bei sutuoktinės Džoanos Kalahan (Joanne Callahan).

Mokymų metu kiekvienas dirbs su savo rūpesčiais ir eigoje IŠMOKS nuraminti bet kokias neigiamas emocijas ir palengvinti ar visiškai numalšinti fizinį skausmą. Visi dalyviai gaus išsamias terapijos instrukcijas.
SU MOKYMŲ DALYVIAIS SUSITIKSIME DAR KARTĄ PO MĖNESIO, KAD ATSAKYTUME Į IŠKILUSIUS KLAUSIMUS IR SUTVIRTINTUME ĮGŪDŽIUS.

Praktinių mokymų trukmė - 5 valandos
Mokymų kaina 160 EUR
Užsiregistravusiems iki balandžio 26 d. 120 EUR
Poroms 200 EUR
Poroms užsiregistravusioms iki balandžio 26 d. 160 EUR

Kviečiu teirautis papildomos informacijos ir registruotis
telefonu 8 686 50500
el.p. rasa@adsensum.lt

 

Įvadiniai praktiniai užsiėmimai

Juose sužinosite kas yra psichologiniai blokai ir kaip juos pašalinti, išmoksite savarankiškai nuraminti nerimą, stresą, baimę. 

Štai vienas iš laiškų po paskaitos renginyje "Sveikatos dienos 2017":"Dėkinga Jums už TFT pradžiamokslį. Buvau skaičiusi apie šį metodą ir bandžiau, bet tokių ryškių pojūčių, kaip per paskaitą, nepatyriau. Ne be reikalo sakoma, kad visos energetinės praktikos geriausiai įsisavinamos tiesioginio bendravimo su Mokytoju metu. 

O kiek baimių ir nerimo savyje suradau!!! Ypač dėl šeimos narių ir mano klientų sveikatos (esu masažuotoja). Įvertinimui 10 balų skalės neužtenka...  Rūta

Šiuo metu renginių nenumatyta. Sekite informaciją čia ar Facebook puslapyje Minties lauko terapija.

 

Asmeninės konsultacijos

Šią terapijos formą siūlau tiems, kad išgyvena itin sunkų periodą ir nebežino, nuo ko pradėti ar nenori dirbti grupėje. Susitikimas trunka 2 valandas. Konsultacijos metu mes dirbame su jūsų svarbiausiomis problemomis. Labai dažnai jau po pirmo karto lankytojas pasijunta ženkliai geriau, tad antro karto net neprireikia. 

Jei turite klausimų ar norite sutarti dėl asmeninės konsultacijos, skambinkite tel. 8 686 50500.

Paskaitos internetu

Išmokite nuraminti stresą, nerimą bei atsikratyti baimių ir fobijų neišeidami iš namų.