Sužinokite daugiau

 

Įvadiniai praktiniai užsiėmimai

 Juose sužinosite kas yra psichologiniai blokai ir kaip juos pašalinti, išmoksite savarankiškai nuraminti nerimą, stresą, baimę. 

Štai vienas iš laiškų po paskaitos renginyje "Sveikatos dienos 2017":

"Dėkinga Jums už TFT pradžiamokslį. Buvau skaičiusi apie šį metodą ir bandžiau, bet tokių ryškių pojūčių, kaip per paskaitą, nepatyriau. Ne be reikalo sakoma, kad visos energetinės praktikos geriausiai įsisavinamos tiesioginio bendravimo su Mokytoju metu. 
O kiek baimių ir nerimo savyje suradau!!! Ypač dėl šeimos narių ir mano klientų sveikatos (esu masažuotoja). Įvertinimui 10 balų skalės neužtenka... 
 Rūta

 

Praktinė paskaita parodoje "Sveikatos dienos 2019", Žalgirio arenoje, Kaune kovo 3 d 14 val. didžiojoje seminarų salėje Nr.1.

 

 

 

 

 

 

 

Praktiniai seminarai

Seminaro metu išmoksite pagrindinius terapijos algoritmus, kurių pakaks susitvarkyti su bet kokiomis kasdienėmis problemomis ir padėti savo artimiesiems. Kadangi technika labai paprasta, dažniausiai vieno seminaro užtenka ją visiškai suprasti. Toliau - tik praktikos reikalas

Paskaitos internetu

Išmokite nuraminti stresą, nerimą bei atsikratyti baimių ir fobijų neišeidami iš namų.

Asmeninės konsultacijos

Šią terapijos formą siūlau tiems, kad išgyvena itin sunkų periodą ir nebežino, nuo ko pradėti ar nenori dirbti grupėje. Susitikimas trunka 2 valandas. Konsultacijos metu mes dirbame su jūsų svarbiausiomis problemomis. Labai dažnai jau po pirmo karto lankytojas pasijunta ženkliai geriau, tad antro karto net neprireikia. 

Šiuo metu renginių nenumatyta. Jei turite klausimų ar norite sutarti dėl asmeninės konsultacijos, skambinkite tel. 8 686 50500.