Apie save

 

Esu Rasa Židonienė, sertifikuota Thought Field Therapy® (Minties lauko terapija) TFT-ADV specialistė. Mano įsitikinimu, laimingas žmogus yra sveikas tiek fiziškai, tiek emociškai, o geriausia priemonė tam pasiekti - profilaktika.

Su neigiamų emocijų nuraminimo technika - tapingu pirmą kartą susidūriau prieš aštuonerius metus. Susidomėjau, radau EFT (emocinės laisvės technikos) vaizdelių 'YouTube', pradėjau naudoti. Tuomet dariau taip, kaip supratau, tad kartais padėdavo, kartais - ne. Matyt nusivylimų buvo daugiau, nei pergalių, tad po kurio laiko terapiją mečiau.

Vėliau primimai apie tapingą vis pasiekdavo mane iš įvairių šaltinių. Vėl pradėjau domėtis, susiradau viską, kas buvo prieinama internete nemokamai. Šį kartą sekėsi geriau, dar daugiau sužinojau apie neišsemiamas terapijos galimybes. Tik vėliau sužinojau, kad EFT yra tapingo rūšis, kilusi iš originalios Thought Field Therapy ® (Minties lauko terapija) technikos.

Matyt atėjo laikas, nes užsispyriau terapijos išmokti iš jos kūrėjo amerikiečio Rodžerio Kalahano (Roger Callahan). Norėjau suprasti, kaip tai veikia ir padėti ne tik sau, bet ir tiems, kurie nori gyventi laisvi nuo nerimo ir pykčio, nori jaustis gerai. Pasiekiau aukščiausią Thought Field Therapy ® (Minties lauko terapijos) kvalifikaciją, esu TFT-ADV specialistė. Šis laipsnis suteikiamas gebantiems diagnozuoti problemą iš kliento balso, tad visai nebūtina susitikti su žmogumi, kad galėčiau jam padėti.

Antroji veiklos sritis - fizinė sveikata. Bendraudama su amerikiečiais pirmą kartą išgirdau Alberto Karterio (Abert Carter) paskaitą apie neįtikėtiną spyruokliavimo ant batutų naudą sveikatai. Būtent jis prieš daugiau nei 40 metų išsiaiškino ir aprašė šį fenomeną bei sukonstravo pirmąjį mini batutą, skirtą sveikatinimui. Pasakyti, kad paskaita įtikino būtų pernelyg švelnu... Idėja mane sužavėjo, uždegė. Norėjau, kad batutas būtų mano namuose jau rytoj.

Šiame tinklalapyje rasite paprastas, bet labai veiksmingas priemones, padėsiančias pasirūpinti pačiam savimi. Tai trumpiausias kelias nuo troškimo iki žinojimo ir mokėjimo.

Žinau ir tikiu, kad viskas - mūsų rankose. Esu tikra, kad kiekvienas, jei tik nori, gali pats pasirūpinti savimi. Kiekvienas pajėgus pamiršti kelią pas gydytojus. Kiekvienas gali gyventi džiaugsmingą, sveiką, gyvybingą, turiningą gyvenimą.

Čia rasite naujausias, bet laiko patikrintas, veiksmingas priemones, kurios padės užtikrinti fizinę ir emocinę sveikatą.

Čia senovės išmintis susitinka su naujausiais išradimais.

Mes viską galime patys!