Apie save

 

Esu Rasa Židonienė, sertifikuota Thought Field Therapy® (Minties lauko terapija) TFT-ADV specialistė ir sporto ant bellicon batutų pradininkė Lietuvoje. Mano įsitikinimu, laimingas žmogus yra sveikas tiek fiziškai, tiek emociškai, o geriausia priemonė tam pasiekti - profilaktika.

Emocinė sveikata. Su neigiamų emocijų nuraminimo technika pirmą kartą susidūriau prieš aštuonerius metus. Buvo sudėtingas laikotarpis, tad ieškojau bet kokios pagalbos, kad tik greitai suveiktų. Radau EFT (emocinės laisvės technikos) vaizdelių 'YouTube', dariau taip, kaip supratau, tad kartais padėdavo, kartais - ne. Nusivylimų buvo daugiau, nei pergalių, tad po kurio laiko terapiją mečiau. Vėliau sužinojau, kad EFT yra supaprastinta originalios, neįtikėtinai veiksmingos terapijos Thought Field Therapy ® (Minties lauko terapija) atmaina. Labai norėjau suprasti ir patirti kaip veikia tikroji technika. Man pasisekė, nes pradėjau mokytis iš jos autoriaus, amerikiečio Rodžerio Kalahano (Roger Callahan).  Įgijau aukščiausią Thought Field Therapy ® kvalifikaciją TFT-ADV. Ji suteikiama terapeutams, gebantiems diagnozuoti problemą iš kliento balso ir pritaikyti klientui tinkamą terapijos algoritmą net ir nuotoliniu būdu.

Fizinė sveikata. Bendraudama su amerikiečiais pirmą kartą išgirdau Alberto Karterio (Abert Carter) paskaitą apie neįtikėtiną sporto ant batutų naudą sveikatai. Būtent jis prieš daugiau nei 40 metų išsiaiškino ir aprašė šį fenomeną bei sukonstravo pirmąjį mini batutą, skirtą sveikatinimui. Idėja mane sužavėjo ir uždegė. Norėjau, kad batutas būtų mano namuose jau rytoj. Išnaršiau visą informaciją apie mini batutus ir nusipirkau bellicon. Visi straipsniai, palyginimai vienu balsu tvirtino, kad jis - neprilygstamos kokybės ir vienintelis pripažintas saugiu nugarai. Jau po poros savaičių pajutau pirmuosius rezultatus - nustojo mausti kelių sąnarius, nugarą, vėliau pasirodė ir kiti teigiami rezultatai. Nebuvo abejonių: tai - mano reikalas. Nuo 2014 atstovauju bellicon® batutų gamintojui, o nuo 2018 tapau sertifikuota bellicon trenere.

Mano tinklalapyje rasite paprastas, bet labai veiksmingas priemones, padėsiančias pasirūpinti pačiam savimi.  Čia senovės išmintis susitinka su naujausiais išradimais.Tai - trumpiausias kelias nuo troškimo iki žinojimo ir mokėjimo. Viskas - mūsų rankose ir kiekvienas, gali pats pasirūpinti savimi. Aš už džiaugsmingą, sveiką, gyvybingą ir turiningą gyvenimą.

Mes viską galime patys!