Apie save

Esu Rasa Židonienė, sertifikuota Thought Field Therapy® (Minties lauko terapija) TFT-ADV specialistė ir sporto ant bellicon batutų pradininkė Lietuvoje. Mano įsitikinimu, laimingas žmogus yra sveikas tiek fiziškai, tiek emociškai, o geriausia priemonė tam pasiekti - profilaktika.

Emocinė sveikata. Su neigiamų emocijų nuraminimo technika pirmą kartą susidūriau prieš vienuolika metų. Buvo labai sudėtingas laikotarpis, tad intensyviai ieškojau bet kokios pagalbos, kad tik greitai suveiktų.

Radau EFT (emocinės laisvės technika). Atrodė, išstudijavau šį nusiraminimo metodą iki pagrindų, bet kartais padėdavo, kartais - ne. Nusivylimų buvo daugiau, nei pergalių, tad po kurio laiko terapiją mečiau. Vėliau sužinojau, kad EFT yra supaprastinta originalios, neįtikėtinai veiksmingos terapijos Thought Field Therapy ® (Minties lauko terapija) atmaina. Be abejonės, labai norėjau suprasti ir patirti kaip veikia tikroji technika ir man pasisekė, nes pradėjau mokytis tiesiai iš jos autoriaus, amerikiečio Rodžerio Kalahano (Roger Callahan).  Įgijau aukščiausią Thought Field Therapy ® kvalifikaciją TFT-ADV. Šis laipsnis suteikiamas terapeutams, gebantiems diagnozuoti kliento problemą per atstumą ir individualiai pritaikyti tinkamą terapijos algoritmą. Džiaugiuosi, kad žinias galiu pritaikyti tiek sau, tiek klientams bet kuriame pasaulio krašte, o sėkmės tikimybė siekia net 99%.

Fizinė sveikata. Bendraudama su amerikiečiais pirmą kartą išgirdau Alberto Karterio (Abert Carter) paskaitą apie neįtikėtiną sporto ant batutų naudą sveikatai. Būtent jis prieš 45 metus išsiaiškino ir aprašė šį fenomeną bei sukonstravo pirmąjį sveikatinimui skirtą mini batutą. Idėja mane sužavėjo ir uždegė. Norėjau, kad batutas būtų mano namuose jau rytoj. Išnaršiau visą informaciją apie mini batutus. Visi straipsniai, palyginimai vienu balsu tvirtino, kad Vokietijoje gaminamas bellicon yra neprilygstamos kokybės ir vienintelis pasaulyje pripažintas saugiu nugarai. Taip bellicon atsirado mano namuose. Jau po poros savaičių pajutau pirmuosius rezultatus - nustojo mausti kelių sąnarius, nugarą, vėliau pasirodė ir kiti teigiami rezultatai. Nebuvo abejonių, kad tai - mano reikalas. Nuo 2014 atstovauju bellicon® batutų gamintojui, o nuo 2018 tapau sertifikuota bellicon trenere.

Pristatau metų patikrintas, pačios išbandytas, mano ir daugybės bendraminčių kasdien naudojamas nepaprastai veiksmingas priemones. Jums reikia tik šiek tiek žinių, o toliau sėkmingai rūpinsitės savimi.  Aš - už džiaugsmingą, sveiką, gyvybingą ir turiningą gyvenimą.

Mes viską galime patys!