Priedai

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Bellicon krepšys
  Pasiimk mini bellicon su savimi! Praktiškas, tvirtas krepšys su užtrauktuku. Viduje yra šešios kišenės kojoms. Krepšys turi dvi rankenas, tad jį patogu nešti ant peties ar laikyti po pažasčia. Pravers, kai reikės batutą pervežti ar apsaug..
  Pasiimk mini bellicon su savimi! Praktiškas, tvirtas k...
  Be mokesčių: 117.00 € 117.00 €
 • Pusapvalė atrama bellicon batutui
  Viena atrama, skirta tvirtinti prie bet kurio skersmens bellicon batuto. Puikus pasirinkimas, kai reikia stabilumo. Ji itin tvirta, todėl puikiai tinka fizioterapijai. Dėmesio: atkreipkite dėmesį, kad nerekomenduojame naudoti šių atramų kartu su atlenkiamomis ..
  Viena atrama, skirta tvirtinti prie bet k...
  Be mokesčių: 117.00 € 117.00 €
 • Pusapvalių atramų pora bellicon batutui
  Atramų pora, skirta tvirtinti prie bet kurio skersmens bellicon batuto. Puikus pasirinkimas, kai reikia stabilumo. Atramos itin tvirtos, todėl puikiai tinka fizioterapijai. Dėmesio: atkreipkite dėmesį, kad nerekomenduojame naudoti šių atramų kartu su atle..
  Atramų pora, skirta tvirtinti prie bet ku...
  Be mokesčių: 192.00 € 192.00 €
 • Universali T formos atrama
  Universali bellicon®  T formos atrama montuojasi prie bet kurio bellicon batuto. Pasižiūrėkite trumpą video. Pagaminta iš juodai dažyto plieno. Atramos aukštis reguliuojasi. Su atrama galėsite paįvairinti mankštą ar prisilaikyti, jei sunkiai išlaikote ..
  Universali bellicon®  T formos atrama montuojasi prie bet...
  Be mokesčių: 197.00 € 197.00 €