Nuomonės iš pirmų lūpų

...Esu tokia pilna emocijų, kad negaliu tau neparašyti žinuės. Aš esu absoliuti fanė batutų. Rimtai, aš jau jaučiu po tos savaitės šokinėjimų: jaučiu rezultatus, jaučiu pokyčius savijautoje ir visame kame. Ir aš esu tokia laiminga, nes man batutas išspredė sporto klausimą, kad aš niekaip neradau, kaip man pradėti sportuoti. Ir aš dabar sportuoju prigalvojau visokių šuoliukų, kurie aktyvuoja pilvo presą. Na ir va, tiesiog, susirinkimas šiandien ryte vyko mūsų komandos ir aš be vaizdo buvau prisijungusi. Tai aš dalį to susitikimo ir prašokinėjau. Ir aš tokia laiminga! Labai nuoširdžiai noriu dalintis su kitais žmonėmis, noriu kad ir jie atrastų šituos batutus. O dabar vairuoju ir jaučiu, kad pilvo raumenis man skauda, nors aš nedariau jokių atsilenkimų, aš tiesiog šokinėjau!

Asta Ivaškevičiūtė, asmeninio augimo mentorė, lektorė ir knygos Laisvė būti savimi autorė 2024-02-20. Daugiau apie Astos darbus rasite paspaudę šią nuorodą knygos "Laisvė būti savimi autorė". knygos "Laisvė būti savimi autorė".
 

Paspirtis nusipirkti batutą buvo mano mamytė, kuri jau keturis mėnesius kasdien spyruokliuodavo ant batuto. Jai jau virš aštuoniasdešimt... neįtikėtina- ji numetė po kilogramą kiekvieną mėnesį, susinormalizavo kraujo spaudimas (kai jau daug metų vartojo nuo aukšto kraujospūdžio vaistus ...mažino juos, o dabar jų visai atsisakė)... savijauta labai pagerėjo, energingesnė pasidarė... smagu matyti besišypsančią mamą.
Matydama tokius pokyčius nusprendžiau ir aš įsigyti "stebuklingą" treniruoklį namuose. Į treniruoklių salę nemėgstu eiti, o mėgstu šokti ir jogą darau namuose. Dabar jau pusę metų kiekvieną rytą užsileidžiu mėgstamą muziką ir po 15 min. pašokinėju ir šoku ant batuto. Tai kaip gera aerobikos treniruotė. smiley Taip pasikraunu geros nuotaikos ir energijos visai dienai! Jau numečiau šešis kilogramus svorio be jokių dietų, savijauta labai pagerėjo, pilna energijos, nebetinsta kojos- kraujo ir medžiagų apykaita pagerėjo, nugaros skausmas vis retesnis- sustiprėjo visi kūno raumenys ir nugaros taip pat. Dabar pasižiūrėjusi video įrašų pradėjau įvairint treniruotes, šokinėjimas pasidarė dar įdomesnis wink
SVEIKATA mums visiems labai svarbi. Sveikai maitintis neužtenka- reikia judėti! Todėl esu labai patenkinta "Bellicon" batutu, kuris leidžia pajudėti namie!

Su meile
Rasa Malakauskienė, Fjell, Norvegija 2015-04-03

Kadangi esu turėjusi operacijų pilvo srityje prieš 34 ir 27 ir 25 metus, jaučiau ties  siūlėmis ir labai matėsi patinimai, t.y., skysčių susikaupimai, po darbo ant batuto "bellicon", po 3-4 mėnesių, skysčių sankaupos beveik išnyko, išsiskirstė. Esu dėkinga, kad galiu saugiai pritaikyti šią terapiją. Pamažėjo tempimo jausmas pilvo srityje. 

Danutė Kunčienė, viena iš sveikatos klubo ŽOLINČIŲ AKADEMIJA steigėjų, siela ir intelektinis variklis, išleidusi įspūdingą savo autorinių receptų knygą, Panemunės bendruomenės sveikatos mokyklėlės "Šermukšnėlė" įkūrėja ir vadovė. Kaunas 2015-04-08

Iš įmonės „Ad sensum“ batutą ,,bellicon“ įsigijau prieš metus. Ir labai džiaugiuosi, kad tai tapo bene vienu iš geriausių metų pirkinių. Kasdien ryte pašokinėti po 10 – 15 minučių ir jaustis žvaliai tapo įpročiu. O labiausiai jis mane pradžiugino po kelių mėnesių beveik kasdienio naudojimo (praleisdavau vos 1-2 rytus per savaitę), kuomet staiga supratau, kad mano peties sąnarys susitvarkė ir man jo nebeskauda. Tai atrodė lyg stebuklas... o dabar, tai labai natūralu, apsivilkti aptemptą suknelę ar numesti rankinuką ant mašinos galinės sėdynės nebejaučiant jokio skausmo ar diskomforto. Rekomenduoju visiems ir visoms, kam svarbu, pakelti nuotaiką nuo pat ryto ar norintiems geriau jaustis.

Ingrida Jablonskė, Kaunas 2015-04-10

Nors batutą pirkau vyro gimtadieniui kaip dovaną, visgi jau tada žinojau, kad perku jį sau smiley Batutas neužima daug vietos ir patogiai įsitaisęs matomoje vietoje, kiekvieną dieną nebyliai primena apie save.

Šokinėjimas ant batuto man – puikus būdas pradėti dieną. Nereikia specialaus pasiruošimo,  norint pasportuoti. Įsijungi TV ar muziką ir keletą minučių, prieš nubundant visiems namams, skiri laiko sau. Šiandien tyliai džiaugiuosi, kad batutas padėjo susitvarkyti ir ryškius fizinius nepatogumus. 

Neringa Kubilienė, Kaunas 2015-04-10

Batutą pirkau, nes jau buvau is artimųjų apie jį žinojus, pirkau labiausiai dėl savęs, nes dėl laiko stokos ne visada galiu sporto salėje praleist tiek, kiek norėtųsi. Patinka, jog fizinis krūvis jaučiamas tikrai greitai. Man 10 min. pašokinėt yra pakankamas darbas, nors aš dažnokai sportuoju salėj, bet ant batuto šokinejant dirba visi raumenys. Sakau, man įdomiausia, kad per 10 min pavargstu kaip po valandos salėje.

Didžiausios naudotojos tapo mano dukros - jos praleidžia ant batuto po kelias valandas. Tikrai po neilgo laiko tarpo pastebėjau, kad pasikeitė mažosios kūno proporcijos, sutvirtėjo kojų raumenys.

Živilė Žinevičienė, Kaunas 2015-04-12

Ant batuto reguliariai spyruokliuoju jau metus. Kai tik pradėjau, spyruokliavimo metu turėjau 2-3 kartus bėgti į tualetą. Taip mano kūnas reaguodavo į apkrovas. O ir šiaip, dėl poreikio šlapintis, naktį keldavausi 2-3 kartus. Dabar ši problema visiškai išnyko. Eidama gatvėje dėl laisvumo dešinėje kirkšnyje, blauzdoje ir čiurnoje, jaučiausi netvirtai, lyg nesvarumo būklės. Dėl nuolatinės mankštos ant bellicon batuto, šitas jausmas praėjo labai greitai. Dabar ant savo kojų jaučiuosi tvirtai, išsitiesino nugara. Pradžioje apie pašokimą ant batuto nebuvo nei kalbos, nes skaudėjo prieš keletą metų sulaužytą čiurną. Po metų galiu pasigirti, kad jau galiu ne tik spyruokliuoti, bet ir šokinėti. Dar pastebėjau, kad spyruokliavimas labai padeda, jei sutrinka virškinimas, kaupiasi dujos. Pilvas sumažėjo, išnyko skausmingi pojūčiai žarnyne. Labai džiaugiuosi bellicon batutu. Spyruokliavimui - šokinėjimui skiriu 12 min. per dieną.

Birutė Anisimovienė, Kaunas 2015-04-12

Puiki naujiena 2016-02-03.
Džiaugiuosi, kad po 5 metų vaistų nuo osteoporozės vartojimo ir 18 mėnesių beveik kasdienio spyruokliavimo ant bellicon batuto, mano 72 metų mama, Birutė Anisimovienė, šiandien buvo oficialiai "atleista" nuo vaisų vartojimo. Mūsų geroji šeimos daktarė iš kabineto ją palydėjo maloniu nustebusiu žvilgsniu. smiley
Jeeeiii!!!

Bellicon batutą įsigijau ne dėl sveikatos, o dėl smagumo – tiesiog kartą pabandžius, nebesinorėjo nulipti... Ir iš tiesų – vis kelios minutės šokinėjimo iš karto dovanoja džiaugsmingas emocijas!... Kartu tai didelis džiaugsmas ir kūnui, nes pašokinėjus ilgesnį laiką jaučiuosi kaip po rimtos treniruotės. Labai greitai šį „gėrį“ pajuto ir du mano paaugliai sūnūs – tai tapo neatskiriama jų kasdienybės dalimi...

Beje, turiu prisipažinti, kad gydytojai, dėl mano turimų stuburo problemų, skeptiškai žiūrėjo į mano „draugystę su batutu“. Jų nurodymų nesiklausiau (tiesa, šokinėjimo intensyvumą sumažinau), tiesiog intuityviai jaučiau, kad toks šokinėjimas negali pakenkti... ir po pusmečio šokinėjimo jaučiu, kad skausmai ties stuburu ne didėja, o mažėja... taigi, eksperimentuoju toliau... smiley

Kristina Vilytė, Kaunas 2015-04-16

Pirmiausia, vos įsigijau batutą, daug džiaugsmo buvo man pačiai ir dar daugiau - mano sūnui,- juk šokinėjimas ant batuto sukelia labai smagius jausmus. smiley  Pirmom savaitėm  užmigt būdavo sunkoka - kojas mausdavo..  - nesijaučia to fizinio krūvio iškart, tad kasdien šokinėdavau, kiek širdis trokšta, o po keletos dienų šokinėjimo raumenys apie save davė žinią ne vienam vakarui smiley ir man, ir mano judriajam 6-mečiui - tokia pati patirtis.. smiley Visiems svečiams, o taipogi seneliams, batutas namuose buvo smagi staigmena ir pramoga, kurios dar nieks nepraleido - visi su euforija išbandė. Sūnui, kuris yra judrus vaikas, batutas tapo išsigelbėjimu išsikraunant - jau beveik neieško kitų būdų išliet savo fizinę energiją, nereikia ant visų baldų laipiot, ieškot, kur nušokt, ar lipt tėčiui/mamai ant kupros, kad pajodintume... wink manau, batuto įtaka ir ta, jog dabar jau rečiau būna piktas - matyt, ir išsikrauna, ir pasikrauna šokinėdamas. Taipogi mokosi dalintis šokinėjimo džiaugsmu su savo draugais bei giminėm - sunku juk užleisti vietą ant batuto... :) Vyras iš pradžių į batutą žiūrėjo kaip į neįprastą, nelabai vertingą daiktą. Vėliau ėmė pats šokinėti ir net pagyrė, kad nupirkau - jo nugaros maudimams ir aukštam spaudimui batutas lyg vaistukas gerą įtaką darė smiley

Dėl peršalimo ligų - nesu tikra kiek padeda, mat šiemet sirgom, bet šiemečiai virusai tiek mano darbovietėj, tiek tarp draugų smarkiai ir ne vienąsyk prasinešė. Vistik, prasirgom lengvai. Bendras tonusas, esu tikra, daro teigiamą įtaką savijautai ir sveikatai. Ypač mane džiugina ta emocinė būsena - labai gera pokštaut, juokingai šokinėjant ant batuto, prigalvojant skirtingus judesius ar jų imitacijas wink

Laura Trasauskienė, Vilnius 2015-04-21

Bea Röthlisberger pasakoja, kad jai netrukus sueis 72 metai. Ant bellicon ji sportuoja nuo praeitų metų. "Aš nežinojau, kad galiu daryti tokius dalykus, bet išmokau. Sergu artroze ir artritu, tad iš pradžių galvojau, kad negaliu to daryti, bet mano nuostabai, kuo daugiau mankštinuosi, tuo geriau valdau rankas. Iš pradžių tik šiek tiek supdavausi pirmyn-atgal, aukštyn-žemyn. Staiga vieną dieną pastebėjau, kad mankštindamasi net prakaituoju, pastebėjau, kad kartais tai net šiek tiek reikalauja pastangų, kad tai ne šiaip sau spyruokliavimas. Pastebėjau ryšį tarp to, kaip atrodo mano figūra ir bellicon. Kai stoviu ant batuto, jaučiu lyg įgaunu energijos. Staiga su didžiuliu gyvumu man ateina idėjos, kurias vėliau galiu įgyvendinti. Apskritai jis padėjo gyvenime, nes aš vėl jaučiu lengvumą. Pastebėjau, kad spyruokliavimas man net padeda mąstyti. Kitaip jaučiu kūną ir labiau pasitikiu savimi, kai reikia kažką padaryti. Anksčiau, kai reikėdavo kur toliau nuvykti, galvodavau: "geriau važiuosiu autobusu, o ne automobiliu". O dabar važiuoju automobiliu ir sakau sau: "taip, aš galiu tai padaryti!" Jis suteikia man kitokio pasitikėjimo."