Kardio mankšta ant bellicon® batuto

Kas yra kardio? Tai aerobinės mankštos (dar žinomos kaip kardio) pratimų kompleksas, kurių metu generuojama aerobinė energija. Žodžio aerobika reikšmė - "gyvenimas ore", nusako deguonies, reikalingo energijos poreikiams patenkinti, panaudojimą per aerobinę medžiagų apykaitą. Mankštos intensyvumas siekia 60-85% maksimalaus širdies susitraukimų dažnio.

   

 

Kiekvienam svarbi greita, smagi, patogi kardio treniruotė. O treniruotė ant bellicon® batuto patenkina visus šiuos reikalavimus. Ji per akimirką užkuria širdį ir cirkuliacinę sistemą. Šokinėjimas itin efektyviai skatina kraujotaką.

Specialiai sukurtos itin tamprios gumos užtikrina kaip tik tokią apkrovą, kokios reikia jūsų širdžiai ir raumenims apkrauti nevarginant sąnarių. Kadangi yra tiek daug įvairių mankštų, skirtų atlikti ant batuto, jums niekada nenusibos.

 

Mokslininkai tvirtina: bėgimas nepaveja šuoliukų

 

Spyruokliavimas ant batuto yra žymiai pranašesnis už bėgimą.

Daugeliui žmonių tai toks pats siurprizas, kaip ir faktas, kad tai įrodė būtent NASA mokslininkai. Vėlesni tyrimai tik patvirtino, kad spyruokliavimas ant batuto yra geresnis pasirinkimas, ypač kai kalbame apie sveiką pulso pagreitėjimą, maksimalų deguonies įsisavinimą ir raumenų apkrovą.

Nors spyruokliuojant sudeginate daugiau kalorijų, tokia mankšta žymiai mažiau vargina sąnarius, iki minimumo sumažina įtampą keliams, raiščiams, kremzlėms ir apatinei nugarai.

NASA mokslininkai nustatė, kad mankšta ant batuto 68% efektyvesnė nei bėgimas. Batutai įtraukti į astronautų treniruočių ir reabilitacijos po skydžio programą. Jie treniruojasi po 30 min kasdien. Per 6 savaites visiškai atsistato jų kaulų ir raumenų masė, sumažėjusi dėl traukos jėgos nebuvimo skrydžio metu (per 2 skrydžio savaites astronautai netenka 15% kaulų ir raumenų masės).

Boksas yra laikoma viena sunkiausių sporto šakų pasaulyje. Ji reikalauja ribinės sprotininko ištvermės, jėgos, judrumo ir greičio. Jei turite abejonių, kad bellicon® batutas gali padėti pasiekti išskirtinį fizinį pasirengimą, pažiūrėkite, kaip jis padėjo Tarptautinės bokso federacijos vidutinės svorio kategorijos pasaulio čempionui britui Darenui Barkeriui (Darren Barker).

Po jo pergalės BBC paėmė interviu iš boksininko trenerio Veino Lyl (Wayne Leal), kurio metu kalbėjosi apie revoliucines priemones, naudotas sportininko treniruotėms.

                               

Skaityti daugiau: