Miron stiklas

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Vaistininko indas, 1 l
  Originalaus dizaino 1l Miron violetinio stiklo vaistininko indas su stikliniu dangčiu. Indo ir dangčio kakleliai pašiurkštinti, todėl užsidaro labai sandariai. Toks indas puikiai tiks saugoti gerą kavą, žoleles, riešutus, aromatines druskas ar maisto papildus. Tai nuost..
  Originalaus dizaino 1l Miron violetinio stiklo vaistininko i...
  Be mokesčių: 45.00 € 45.00 €
 • Vaistininko indas, 500 ml
  Originalaus dizaino 500 ml Miron violetinio stiklo vaistininko indas su stikliniu dangčiu. Indo ir dangčio kakleliai pašiurkštinti ir užsidaro labai sandariai. Tinka saugoti kavą, arbatą, žoleles, sėklas, papildus ar riešutus.  Produktai ilgai išlaikys maistines s..
  Originalaus dizaino 500 ml Miron violetinio stiklo vaistininko ind...
  Be mokesčių: 38.00 € 38.00 €
 • Buteliukas aliejui su piltuvėliu, 200ml
  Mielas 200 ml Miron violetinio stiklo buteliukas su piltuvėliu aliejui. Jis puikiai tinka laikyti aliejų su prieskoniais ar žolelėmis.  Aukštis 150 mm, skersmuo 55 mm. Aliejus jame ilgai išlaikys vertingas savybes, aromatą ir bioenergiją. Kiekvienas Miron in..
  Mielas 200 ml Miron violetinio stiklo buteliukas su piltuvėliu a...
  Be mokesčių: 15.00 € 15.00 €
 • Indas plačiu kakleliu, 1 l
  Labai patogus 1 l Miron violetinio stiklo indas saugoti didesnį kavos, arbatos, kruopų ar žolelių kiekį. Produktai jame ilgai išlaikys maistines savybes, aromatą ir bioenergiją. Šiame inde galima pasigaminti aliejaus su žolelėmis užpiltinę, pvz., alyvuogių aliejų su bazilikais...
  Labai patogus 1 l Miron violetinio stiklo indas saugoti didesnį ka...
  Be mokesčių: 24.00 € 24.00 €
 • Indas plačiu kakleliu, 400 ml
  Universalus, patogus ir malonus laikyti rankose. 400ml Miron violetinio stiklo indas su užsukamu dangteliu. Tinka saugoti medų, kavą, arbatą, žoleles, prieskonius, kruopas... Produktai jame ilgai išlaikys maistines savybes, aromatą ir bioenergiją. Beje, medus ir žolelės po kurio laik..
  Universalus, patogus ir malonus laikyti rankose. 400ml Miron viole...
  Be mokesčių: 18.00 € 18.00 €
 • Indas plačiu kakleliu, 250 ml
  Šis mielas, patogus 250 ml Miron violetinio stiklo indas su užsukamu dangteliu puikiai tiks medui, arbatai, žolelėms, papildams, riešutams ar prieskoniams. Produktai jame ilgai išlaikys maistines savybes, aromatą ir bioenergiją. Beje, medus ir žolelės violetinio stiklo indel..
  Šis mielas, patogus 250 ml Miron violetinio stiklo indas su...
  Be mokesčių: 16.00 € 16.00 €