Kaip vyksta susitikimas?

Asmeninė konsultacija truks 2 valandas, kurios bus panaudotos ne tik jūsų neigiamų emocijų neutralizavimui, bet ir technikų apmokymui. Sunku pasakyti, kiek temų spėsime aprėpti per numatytą laiką, nes kiekvieno situacija labai savita. Yra buvę ir 3, ir 12. Tačiau po konsultacijos būtinai gausite išsamias intrukcijas, kaip ją taikyti savarankiškai. Diagnostikai taikau balso techniką, todėl konsultacija sėkmingai gali vykti tiek telefonu, tiek gyvai.

Klientus, priklausomai nuo problemų masto, švelniai skirstau į du tipus: 

„Tindi rindi riuškos“ - jei jūsų gyvenimas pakankamai subalansuotas, tik turite šiokių tokių problemų ir norite, kad būtų dar geriau. Įmanoma, kad mums užteks poros susitikimų. Pirmasis bus skirtas vyraujančioms probleminėms situacijoms nustatyti ir parinkti joms tinkamus įrankius. Antrasis - užtvirtinti žinias ir atsakyti į kilusius klausimus.

"Kaltūnai" - jei patiriate krizę, gal net ne vieną. Tikėtina, kad mums reikės daugiau laiko identifikuoti problemines sritis ir etapais grąžinti jus į stabilesnę būseną. Tokiu atveju, pasiruoškite susitikti daugiau kartų, tačiau po kiekvieno jausitės ramiau ir išeisite su atitinkamais įrankiais, kuriuos naudosite savarankiškai. Jei įmanoma, rekomenduoju susitikti gyvai. Taip galėsime suderinti balso technikos diagnostiką ir kontaktinį terapijos metodą, kuris labai pagreitina procesą, dirbant su keletu daugiasluoksnių problemų vienu metu.

Ar problemų daug, ar tik keletas, klientas neprivalo pasakoti savo istorijos detalių ar atskleisti paslapčių, nes diagnostikai tai nėra būtina. Nors kalbėjimas padeda greičiau susivokti ir identifikuoti reikiamas elgesio korekcijas, tačiau galimybė patylėti labai praverčia dirbant su paaugliais, kurie kartais labiau nei suaugusieji, gali nenorėti atskleisti savo gyvenimo detalių. 

Skaidraus proto tecnikos ir jų dalis Minties lauko terapija – neabejotinai veiksminga, gal net veiksmingiausia, ką galite šiandien rasti. Po mūsų susitikimo galėsite padėti ne tik sau, bet ir savo artimiesiems.

Taip, po apsilankymo pasijusite žymiai geriau, bet stebuklingos piliulės, kurią kartą išgėrus, gerumas išliks visą gyvenimą, neduosiu. Ar būtumėt „ tindi rindi riuška“, ar „ kaltūnas“, kalbus ar tylus, jei norite stabilaus pagerėjimo, pasiruoškite išmoktas technikas savarankiškai taikyti namuose.

 

Kada reikia Skaidraus proto technikų?

Kur jūsų riba?

Gyventi nuolatinėje Įtampoje normalu, bet tikrai nėra natūralu. Nebūsiu pirmoji priminusi, kad visos ligos prasideda nuo streso ir nemalonių minčių. Kai nuspręsite, kad jau gana, norite gyventi linksmiau, džiaugsmingiau, kvėpuoti laisviau, neriboti savęs, tada esate pasiruošę padėti sau.

Teksasas, karšta vasaros diena. Du vyrai sėdi terasoje, šnekučiuojasi. Šeimininko šuo guli netoliese ir retkarčiais vis suinksčia.

– Kas tam šuniui?, klausia svečias.

– Guli ant vinies, paaiškina šeimininkas.

– Tai ko jis nepasitraukia Į kitą vietą?

– Tai, kad nelabai duria..."

O kaip jaučiatės jūs? Dar nelabai duria, dar galite pakentėti?.. Spręsti jums.

Tiesiog norėtųsi, kad problemų neprisikauptų per daug. Kad netektų patirti jausmo, kai jau nebežinai, nuo ko pradėti ir ar apskritai Įmanoma išsikapstyti. 

Norite sutarti dėl asmeninės konsultacijos? Skambinkite tel. 8 686 50500 ar parašykite.

Skaitykite daugiau:

Mažiu klaidų

Minties lauko terapija

Ko tikėtis?

Ką apie tai sako profesionalai?