Geriausia šuoliuko kokybė

Viskas priklauso nuo gumų

Renkantis batutą svarbiausia pradėti nuo spyruokliavimo kokybės. bellicon batutuose naudojamoms patentuotoms, sutankintos gumoms teikiamas didžiulis dėmesys, jos tobulinamos nuo 1995 metų. Nei vieno kito mini batutų gamintojo patirtis neprilygsta bellicon.

Spyruoklės tamprumo jėga jai tempiantis tolygiai didėja, kol spyruoklė nustoja temptis arba nutrūksta. Visi spyruoklinių batutų gamintojai teigia, kad jų batutas ypatingas, bet tiesa ta, kad spyruoklė yra spyruoklė.  bellicon išvengė šio ribojimo ir pagerino batuto spyruokliavimo kokybę sukurdami pirmąjį batutą su gumomomis.

 

Žvilgtelkite po apdangalu

Kuo bellicon gumos tokios ypatingos? Tampresnės molekulės!

Gerai, "tampresnės" neskamba labai moksliškai, bet tokios jos yra. bellicon chemikai sukūrė polimerą, kurio molekulės išsitempia daugiau ir tolygiau. Tai atrodo taip:

Pilnai ištempta bellicon guma

Įprastos gumos molekulės tempiamos išsidėsto netvarkingai. Dėl to sumažėja tamprumas:

Pilnai ištempta įprasta guma

 

Raumenys dirba ilgiau

Batuto bellicon gumos gali išsitempti iki 170% savo ilgio. Tai užtikrina ilgą stabdymo kelią ir didelės amplitudės šuoliuką, tad raumenys įdarbinami ilgesniam laikui. Tai paaiškina ir kojų aukštį, kuris yra beveik du kartus didesnis, negu batutų su metalinėm spyruoklėm. Aukštesnės kojos suteikia būtiną erdvę nuosekliam, giliam stabdymui.

Sveikiau jums ir naudingiau aplinkai

Sintetinė guma išsitempia geriau nei natūrali, yra ilgaamžiškesnė, nealergiška ir lengviau perdirbama. Audinys, kuriuo aptraukta guma, gavo Oeco-Tex® kokybės ženklą, suteikiamą gaminiams, kurie yra saugūs vartotojams ir draugiški aplinkai.

Jokių spyruoklių!

Dauguma batutų gamintojų dar net nepadarė šuolio nuo metalinių spyruoklių prie gumų, jau nekalbant apie šuolį nuo įprastų gumų prie bellicon gumų. Jie tenkinasi 80-aisias sukurtu dizainu, kartais jį minimaliai patobulindami, kad palengvintų transportavimą.

Šuoliuko ciklas

Geriausias batuto vertinimo kriterijus yra "šuoliuko ciklas", kuris prasideda aukščiausiame ir baigiasi žemiausiame taške, kai baigiasi judėjimas. Šuoliuko ciklas labiausiai naudingas, kai judėjimo žemyn dalis trunka tiek pat, kiek judėjimas aukštyn. Jei nesate bandę skirtingų batutų, galite manyti, kad jie visi vienodi, bet taip nėra.

bellicon gamintojai skyrė keletą metų, kad jų batutas veiktų būtent taip: po gilaus nusileidimo ant šokinėjimo pagrindo, jus išstumia aukštyn praktiškai tokiu pat greičiu, kaip leidotės žemyn. Šis judesysgrafiškai gali būti pavaizduotas kaip banga. Toks nuoseklus judesys ir labai gerai atpalaiduoja, ir skatina daugybę sveikatai naudingų procesų.

 

Poveikio sąnariams palyginimas bėgant ant bellicon, spyruoklinio batuto ir bėgimo treniruoklio ar grindinio

Patikrinkite stabdžius!

 

bellicon gumos itin gerai veikia šuoliuko pabaigoje, kur tai svarbiausia, tad nusileidimas tolygesnis, sveikesnis, be smūgio.. Ypatingas tamprumas apsaugo nuo staigaus stabdymo, tad nusileidimas ant šokinėjimo pagrindo ypač švelnus. Užtenka kartą šoktelėti ant spyruoklinio batuto, kad pastebėtumėte skirtumą: negilus šuoliukas baigiasi staigiu smūgiu. Net bellicon kopijuotojai, naudojantys gumas savo batutuose, nesugebėjo pasiekti priartėti prie bellicon kokybės ypač stabdant. Jei jaučiate smūgį po pirmo šuoliuko, įsivaizduokite, kaip jausitės po tūkstančių.

Praleidę 15 minučių ant bellicon batuto nesijausite pavargę, bet atsigavę ir sustiprėję. Pajusite kokybę kaskart, kai šokinėsite.

 

Norite savo batuto?

Pasinaudokite dovanų kodu bellicon tinklalapyje. Pasirinkite batutą ir kojinaites, langelyje Gift card or discount code įrašykite kodą ADSENSUM ir kojinaites gausite dovanų Eiti į bellicon tinklalapį. 

Arba išsirinkite batutą čia pat parduotuvėje

Pagaminta ir surinkta Vokietijoje

 

 

                   Šokinėjimo pagrindas pagamintas iš itin stipraus, atsparaus UV spinduliams austo polipropileno

 

                   Ypač tamprios, pritaikomos naudotojo svoriui poliizopreno gumos

 

 

                  Tvirtos užlenkiamos kojos

 

 

                 Neprilygstama kokybė. Itin tikslus sriegis korpuse ir kojose

 

 

      Guminiai kojų dangteliai užtikrina saugų sukibimą su grindimis

 

 

Geriausiai sukonstruotas batutas

Batutas bellicon® ne be pagrindo buvo ir išlieka geriausiu batutu pasaulyje. Nei vienas kitas mini batutas jam neprilygsta medžiagų kokybe, dėmesiu detalėms ir šuoliuko kokybe. Po elegantiškai paprasta bellicon® batuto išore slepiasi ilgi tyrimų, bandymų ir projektavimo metai. Nepaprastai tolygus ir efektyvus šuoliukas "sugadins" jus taip, kad daugiau negalėsite susitaikyti su niekuo prastesniu. Batutas bellicon® laimėjo daugybę kokybės apdovanojimų, buvo įvertintas ir pagirtas daugybės fitneso guru, gydytojų ir sveikatos institucijų visame pasaulyje.

Batutas bellicon® pagamintas laikantis aukščiausių standartų, tarp kurių ir gamintojų pasiryžimas naudoti aplinkai saugias medžiagas. Kartą išmėginę šį batutą jūs (kaip ir daugybė entuziastingai nusiteikusių naudotojų visame pasaulyje) žinosite, kad niekas neprilygsta bellicon®.

 

Puiki kokybė prasideda nuo korpuso

 

Pamirškite viską, ką girdėjote ar patyrėte su spyruokliniais batutais ar prastos kokybės bellicon® pakaitalais. Niekas neprilygsta vienintelio ir nepakartojamo bellicon® batuto suteikiamam patyrimui. Viena iš priežasčių ta, kad šiam batutui naudojamos tik geriausios medžiagos ir sudedamos dalys. Abiejų tipų rėmai (juodai dažytas ir nerūdijančio plieno Premium) pagaminti aukštos klasės plieno, o suvirinimo kokybę gali įvertinti tik šios srities profesionalai. Dėl to bellicon® korpusas yra itin stipus, tvirtas, ilgalaikis ir sąlyginai lengvas. Jis puikiai išlaiko net 200 kg žmogų.

 

Saugios aplinkai medžiagos

Eco-Tex kokybės antspaudas

Batutų bellicon® gamintojai naudoja tik geriausias aplinkai saugias medžiagas. Ypatingą dėmėsį jie skyrė tekstilei, nes itin daug gamintojų rinkoje naudoja abejotinas medžiagas. Remdamasis tarptautiniu Oeko-Tex® standartu, nepriklausomas institutas patikrino ir patvirtino bellicon® tekstilę. Nepriklausomų Oeko-Tex® institutų tinklas rūpinasi tekstilės gamybos draugiškumu aplinkai, saugumu ir socialine atsakomybe. Jis tęsia darbą gerinant tekstilės gamybą bei padedant pirkėjams pasirinkti tinkamą produktą, remiantis visa prieinama informacija apie platų tekstilės produktų pasirinkimą. bellicon® didžiuojasi, kad yra viena iš įmonių, apdovanotų Oeko-Tex® kokybės antspaudu. 

Norite savo batuto?

Pasinaudokite dovanų kodu bellicon tinklalapyje. Pasirinkite batutą ir kojinaites, langelyje Gift card or discount code įrašykite kodą ADSENSUM ir kojinaites gausite dovanų Eiti į bellicon tinklalapį. 

Arba išsirinkite batutą čia pat parduotuvėje