Greita, saugu ir labai efektyvu

Labai dažnai Minties lauko terapijos technika suveikia ten, kur kiti metodai nepadeda

Ši technika - nepaprastai efektyvi. Seminarų metu mokau jos algoritmų, tai pirmasis technikos lygis. Algoritmų naudojimas pasiekia tikslą 80% atvejų, o profesionaliai taikomos Minties lauko terapijos technikos veiksmingumas siekia net 99%.

Vienos problemos sprendimui paprastai užtenka vos kelių minučių. Ypatingai sudėtingais, "daugiasluoksniais" atvejais gali prireikti kelių valandų ar kelių susitikimų.

Labai dažnai efektas jaučiamas iškart, rečiau jis pasireiškia po 5 - 20 minučių. Ilgiausias laikas iki rezultato pasireiškimo, kurį įvardijo pats technikos kūrėjas Rodžeris Kalahanas (Roger Callahan) - 1 savaitė.

Dažnai žmonės būna taip apstulbinti netikėto nusiraminimo, kad skuba sužinoti, kiek sveika, rami būsena išliks. Ypač tai svarbu, kai su baime ar sena emocine trauma gyventa jau daugybę metų ir išbandytas ne vienas gydymo būdas.

Emocinės traumos, susijusios su senais įvykiais, paprastai NEATSINAUJINA, o jei labai retais atvejais ir pasireiškia "atkritimas", pakanka panaudoti tą patį terapijos algoritmą.

Nuraminta baimė, fobija kartais grįžta, bet jau nebe tokia stipri. Paprastai nuo jos išvaduotas žmogus išleidžiamas namo su reikiama technikos seka (algoritmu), kuri prireikus vėl padės nugalėti nemalonų jausmą. Visada raginu tokiu atveju nedelsiant skambinti man. Taip bus didesnė tikimybė nustatyti baimės atsinaujinimo priežastį, kuri neutralizavo gydymą ir ją suvaldyti.

Jei žmogus čia ir dabar gyvena slegiamas skausmingų aplinkybių, pvz., ligos, neramumų šeimoje ar darbe, jis nuolat dirginamas. Nemalonus jausmas laikas nuo laiko sugrįžta, kaip kad išsiteptume rankas, kaskart pasirausę darže. Tokiu atveju tinkamą Minties lauko terapijos algoritmą reikia naudoti kaskart, kai pasijuntate prastai.

Polinkis persivalgyti, rūkymas, alkoholizmas reikalauja paties žmogaus indėlio. Jūs gaunate įrankį - algoritmus, kuriuos būtina naudoti kaskart, kai kyla noras užsiimti sau žalinga veikla. Palaipsniui noras silpsta ir taikyti techniką prireikia vis rečiau.