Bellicon batutai

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • bellicon Classic
  Klasikinis bellicon batutas. Juodai dažytas plieno korpusas.  Galima pasirinkti vienos, dviejų, trijų spalvų gumas arba 6 spalvų derinį 'vaivorykštė'. Gumų stangrumą rinkitės pagal sunkiausią naudotoją ir planuojamą jo mankštos intensyvumą. Patariame atsižvelgti tik ..
  Klasikinis bellicon batutas. Juodai dažytas plieno korpusas. ...
  Be mokesčių: 574.00 € 574.00 €
 • Bellicon Classic Comfort
  Daugiau erdvės ir patogiau. Dėl paminkštintų šokinėjimo pagrindo kraštelių, naudingas plotas padidėja 30%. Paminkštinti krašteliai labai patogūs pratimams gulomis ir poilsiui po mankštos. Korpusas - juodai dažytas plienas.  Galima pasirinkti vie..
  Daugiau erdvės ir patogiau. Dėl paminkštintų šokinėj...
  Be mokesčių: 633.00 € 633.00 €
 • bellicon Premium
  Premium batutas. Nerūdijančio plieno korpusas.  Galima pasirinkti vienos, dviejų, trijų spalvų gumas arba 6 spalvų derinį 'vaivorykštė'. Gumų stangrumą rinkitės pagal sunkiausią naudotoją ir planuojamą jo mankštos intensyvumą. Patariame atsižvelgti tik į tuos &scaron..
  Premium batutas. Nerūdijančio plieno korpusas.  Galima pas...
  Be mokesčių: 893.00 € 893.00 €
 • bellicon Premium Comfort
  Premium batutas su dar daugiau ervės šuoliukams. Nerūdijančio plieno korpusas.  Galima pasirinkti vienos, dviejų, trijų spalvų gumas arba 6 spalvų derinį 'vaivorykštė'. Gumų stangrumą rinkitės pagal sunkiausią naudotoją ir planuojamą jo mankštos intensyvumą. P..
  Premium batutas su dar daugiau ervės šuoliukams. Nerūdijanč...
  Be mokesčių: 972.00 € 972.00 €