Bellicon juodoji serija

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • bellicon Classic
  Klasikinis bellicon batutas. Juodai dažytas plieno korpusas.  Galima pasirinkti vienos, dviejų, trijų spalvų gumas arba 6 spalvų derinį 'vaivorykštė'. Gumų stangrumą rinkitės pagal sunkiausią naudotoją ir planuojamą jo mankštos intensyvumą. Patariame atsižvelgti tik ..
  Klasikinis bellicon batutas. Juodai dažytas plieno korpusas. ...
  Be mokesčių: 498.00 € 498.00 €
 • Bellicon Classic Comfort
  Daugiau erdvės ir patogiau. Dėl paminkštintų šokinėjimo pagrindo kraštelių, naudingas plotas padidėja 30%. Paminkštinti krašteliai labai patogūs pratimams gulomis ir poilsiui po mankštos. Korpusas - juodai dažytas plienas.  Galima pasirinkti vie..
  Daugiau erdvės ir patogiau. Dėl paminkštintų šokinėj...
  Be mokesčių: 557.00 € 557.00 €
 • bellicon Plus
  Korpusas su lengvai įmontuojama ir nuimama atrama. Medžiaga - juodai dažytas plienas.  Galima pasirinkti vienos, dviejų, trijų spalvų gumas arba 6 spalvų derinį 'vaivorykštė'. Gumų stangrumą rinkitės pagal sunkiausią naudotoją ir planuojamą jo mankštos intensyvumą. P..
  Korpusas su lengvai įmontuojama ir nuimama atrama. Medžiaga - juod...
  Be mokesčių: 688.00 € 688.00 €
 • bellicon Plus Comfort
  Daugiau erdvės ir patogiau. Korpusas su lengvai įmontuojama ir nuimama atrama. Medžiaga - juodai dažytas plienas. Dėl paminkštintų šokinėjimo pagrindo kraštelių, naudingas plotas padidėja 30%. Paminkštinti krašteliai labai patogūs pratimams gulomis ir poi..
  Daugiau erdvės ir patogiau. Korpusas su lengvai įmontuojama ir nui...
  Be mokesčių: 757.00 € 757.00 €