Pusiausvyros lavinimas

Nesvarbu, kiek jums metų, visada galite stiprinti savo laikyseną ir stabilumą. Tai ne tik palengvina kasdienę veiklą, bet ir padeda išvengti sužeidimų. Profesionalūs sportininkai puikiai žino, kokia svarbi pusiausvyra bet kokioje fizinėje veikloje. Syruokliavimas ant bellicon® batuto pagerina pusiausvyrą ir koordinaciją, o kūnas efektyviai treniruojamas.

Atsiplėškite nuo grindų

Kai sportuojate, žemė po kojomis klaidų neatleidžia. Spyruokliavimas ant tvirto bet lankstaus bellicon® batuto pagrindo verčia jus dirbti, kad išlaikytumėt tiesią, stabilią laikyseną. Jums to net nežinant, su kiekvienu šuoliuku, į veiklą pasijungia smegenys ir vidinė ausis. Jie duoda nurodymus raumenims, kad šie išlaikytų pusiausvyrą. Tad kol jūs nerūpestingai šokinėjate, treniruojasi visi 638 raumenys, ypač didžiųjų raumenų grupės kūno centre, apatinėje dalyje, klubuose, kojose, kurios yra svarbiausios valdant kūno padėtį. Spyruokliuodami ant bellicon® mankštinate raumenis nuo viršugalvio iki pirštų galiukų.

 

 

Pusiausvyra ir smegenys

 

Už matoriką atsakinga smegenų dalis, vadinama smegenėlėmis (cerebellum), ne tik palaiko pusiausvyrą, bet ir mokosi, kaip ją pagerinti. Taigi, kuo ilgiau šokinėsite, tuo geresnė bus pusiausvyra. Kaip ir visi mokymo procesai, šis vystosi lėtai, bet tai vienas iš naudingiausių universalių bellicon® batuto naudojimo privalumų. Kasdieniame gyvenime tai įvertinsite  geriau jausdami savo kūno centrą, lengviau atlikdami fizinius veiksmus.

Smegenėlės atsakingos ne tik už pusiausvyrą, bet ir už kelis sudėtingesnius protinius ir mokymosi veksmus. Nuolat stimuliuojant smegenėles mankštos metu, ilgainiui lavinasi kognityviniai gebėjimai. Dr. Irvinas Masonas (Dr. Irvine Mason) iš Amerikos prichiatrijos ir neurologijos tarybos (American Board of Psychiatry and Neurology) sako: “Kai asmuo lavina pusiausvyrą, pagreitėja ir jo smegenų reakcija, kas gelbėja esant dėmesio sutrikimams... pagerėja pažinimas ir tokie gebėjimai, kaip skaitymas, rašymas bei suvokimas.”

Patarimas. Kad spyruokliuodami lengviau išlaikytumėt pusiausvyrą, pasirinkite objektą akių aukštyje, kitame kambario gale ir laikykite į jį nukreiptą žvilgsnį. Tai padės ir pusiausvyrai, ir laikysenai.

Skaityti daugiau: