Ilgesnis garantinis laikas

Pirkdami bellicon batutą, įsigyjate kokybiškai neprilygstamą, aukščiausio lygio produktą. Todėl gamintojas be nuogąstavimų suteikia garantijas, kurios viršija įstatymų reikalaujamą trukmę.

   Garantinis laikas:

  •      Dažyto plieno korpusas – 7 metai.
  •      Batuto šokinėjimo pagrindas –  3 metai.
  •       Gumos –  2 metai (išskyrus natūralų nusidėvėjimą).
  •      Kitos, nepaminėtos dalys ir priedai –  vadovaujantis įstatymų nustatyta tvarka.

 

Natūralu, kad gumos ilgainiui susidėvi ir nutrūksta

Naudojamos gumos natūraliai dėvisi. Nėra įstatyminių reikalavimų suteikti garantijas gumoms, jų susidėvėjimas ir nutrūkimas nėra defektas. Gumas galima būtų palyginti su sportiniais bateliais. Kuo daugiau vaikščiosite ir bėgiosite, tuo greičiau turėsite juos pakeisti.

Dažnai klausia, po kiek laiko teks pakeisti gumas? Deja, tiksliai pasakyti neįmanoma, nes susidėvėjimas priklauso nuo daugybės faktorių (naudotojų svorio, šokinėjimo smarkumo ir dažnumo). Daugybė nuolat besitreniruojančių, vienu gumų komplektu naudojasi dvejus metus ir ilgiau. Nors yra ir tokių, kuriems jos susidėvi greičiau.

Garantinio laikotarpio pradžia

Garantinis laikotarpis prasideda nuo datos, nurodytos sąskaitoje, todėl išsaugokite ją.

bellicon gamintojai gamina ir surenka batutus vadovaudamiesi aukščiausiais standartais. Nepaisant to, neįmanoma visiškai išvengti klaidų. Jei garantiniu laikotarpiu vis dėlto nustatysite defektą, prašome nedelsiant susisiekti su mumis. Reikalą išspręsime kaip galėdami greičiau.

Jei prekė būtų pažeista gabenimo metu, neskubėkite jos grąžinti. Pirma pasikonsultuokite su mumis, kad išvengtume bereikalingų transportavimo išlaidų.

Geriausias įmanomas aptarnavimas

bellicon paslaugos nesibaigia pardavimu. Jei po batuto įsigijimo dar turėsite klausimų ar reikės tolesnių patarimų, susisiekite su mumis. Mes labai stengsimės pagelbėti jūsų aktyvesnio gyvenimo kelyje.

 

Skaityti daugiau: