Mini batutų palyginimas

Mes didžiuojamės, nes ne vienas klientas pavadino bellicon geriausiu gyvenimo pirkiniu. 

Idėja gaminti mini batutus pasklido paviešinus NASA ir kitus judėjimo ant batuto tyrimų rezultatus. Nekilo abejonių, kad dėl daugybės tokio sporto privalumų, tiesiog būtina sukurti sąlygas batutu naudotis kasdien, bet kokiu metų laiku, sau patogioje vietoje, standartinio aukščio patalpoje. Taip atsirado pirmieji mini batutai, o neužilgo rinką užplūdo itin prastos kokybės gaminiai. Rezultatai buvo prasti: žmonės nusivylė tiek gaminių ilgaamžiškumu, tiek šuoliuko kokybe. Didžiulis entuziazmas netruko nuslūgti ir dėl žalos, kurią žmonės patyrė sportuodami ant prastos kokybės batutų.

Visgi, liko entuziastų, kuire ieškojo būdų pagaminti saugų ir kokybišką mini batutą. Kai bellicon pradininkai pradėjo savo batutų gamybą, konkurentai šaipėsi iš pasirinkimo vietoje spyruoklių naudoti gumas. 

Visi, kas mėgino šokinėti and normalaus dydžio ir ant mažo spyruoklinio batuto žino, kad jausmas ant mažo batuto gali labai skirtis. Tačiau patirtis ant bellicon, ne tik nenuvilia, pojūtis dažnai daug geresnis, nei ant didelio batuto. Dėl itin tamprių bellicon gumų ir aukštesnio rėmo galime pajusti tikrą šokinėjimo malonumą.

 

Pažiūrėkite bellicon palyginimą su geriausiu tarp spyruoklinių mini batutų laikomu batutu Cellercizer. Jo šuoliuko kokybė ir stabilumas panašus į kitų spyruoklinių batutų, įskaitant ir tokius populiarius prekinius ženklus kaip Needak, Reboundair, Urban Rebounder ir kt. Pastebėkite skirtumus pagal šiuos kriterijus:

► Rėmo ir kojų stabilumas

► Gumų elastingumas lyginant su spyruoklėmis

► Triukšmo lygis

Dabar konkurentai nebesišaipo, jie kopijuoja

Šiandien vyrauja nauja mada, gamintojai lygiuojasi į bellicon. Atsiranda mini batutų su gumomis, bet kol kas nei vienas neprilygsta bellicon, kuris vienintelis pasaulyje pripažintas saugiu žmonėms su nugaros problemomis ir rekomenduojamas autoritetingų organizacijų:

Lietuvoje šį batutą savo Sveiko stuburo klinikoje Judesio medicina klientų apšilimui naudoja žinomas kineziterapeutas Vidmantas Zaveckas.

Net ir naujai atsirandantys batutai su gumomisi, niekaip negali prilygti:

  • - šuoliuko kokybe (dėl bellicon išradimo - ypatingu tamprumu pasižyminčių polimerų);
  • - rėmo stabilumu ir patikimumu (iki 7 metų prailginta garantija);
  • - batuto pritaikomumu pagal sportuojančio svorį ir fizinę būklę (5 stangrumų gumos);
  • - gaminio medžiagų ir sujungimų preciziška kokybe (pagamintas ir surinktas Vokietijoje).
  •  
  bellicon batutai Batutai su metalinėmis spyruoklėmis
   Elastingumas Didesnis lankstumas dėl patentuotų sutankintų gumos žiedų, maždaug 33 cm atstumas iki grindų. Ilgesnis stabdymo kelias apsaugo sąnarius ir nugarą nuo apkrovos. Mažesnis lankstumas dėl metalo spyruoklių. 20 cm atstumas iki grindų. Didesnis neigiamas poveikis kūnui dėl palyginti staigaus stabdymo ir trumpesnio stabdymo kelio.
        Nugara Batutui bellicon, kaip nugarai naudingam įrenginiui, buvo suteiktas patvirtinamasis "Sveikos nugaros asociacijos" (AGR) ženklas  Nei vienas dabar esančių batutų su metalinėm spyruoklėm neatitinka "Sveikos nugaros asociacijos" (AGR) reikalavimų.
    Tamprumas Itin tamprūs gumos žiedai stabdymo metu pailgėja iki 170% savo pirminio ilgio. Priklausomai nuo gamintojo, naudojama nuo 24 iki 48 stangrių ar labai stangrių metalinių spyruoklių. Stabdymo metu spyruoklės pailgėja iki 50% savo pradinio ilgio.
     Pritaikymas Galima pasirinkti 5 skirtingų stiprumų gumas, kurios tinka visiems žmonėms nuo 60 iki 200 kg ir gali būti pakeistos bet kuriuo metu. Kiekvienas konkretus gamintojas siūlo tik vienos rūšies spyruokles
      Pakeitimas Gumų žiedai keičiami labai paprastai, nereikia jokių papildomų įrankių Metalo spyruoklės gali būti pakeistos tik įrankių pagalba
      Triukšmas Dėl gumų ir batuto kilimėlio tamprumo, garso beveik nėra. Priklausomai nuo metalo spyruoklių kokybės ir tamprumo taškų, ankščiau ar vėliau visi metalinių spyruoklių batutai pradeda kelti gana stiprų triukšmą.
       Pagrindas Ypač atsparus UV spinduliams ir tamprus batuto šokinėjimo pagrindas pagamintas iš austos polipropileno medžiagos, panašios į tą, kuri naudojama lauko batutuose Dažniausiai naudojamas paprastas mažo atsparumo plyšimui audinys su trumpesniu garantiniu laiku.
       Korpusas Stabilus, labai stiprus metalo vamzdis. Labai tikslus sriegis korpuse ir kojose. Ant kojų užmaunami guminiai dangteliai įrenginio stabilumui ant slidžių paviršių, amortizacijai, triukšmo mažinimui, tam kad negadintų grindų, o guminiai žiedai prie sriegio tam, kad kojos neatsilaisvintų sportuojant. Apvalus korpusas pagamintas iš plonesnių metalo vamzdžių. Kojų sriegis netikslus, juntamas klibėjimas. Treniruočių metu kojos linkę atsilaisvinti.
         Garatija 2 metai, išskyrus natūralų nusidėvėjimą.  Paprastai metalo spyruoklėms garantija nesuteikiama
        Gamyba Aukštos kokybės medžiagos. Pagaminta Vokietijoje.  Dažniausiai gaminama Tolimuosiuose Rytuose arba Rytų Europoje.

 

Sukurtas galvojant apie jus

Pasirinkite iš 2700 variantų!

Judėjimas ant bellicon turi ir gali duoti maksimalią naudą, nes batutą galite susikompletuoti pagal savo poreikius.  Kad sportas būtų dar malonesnis, bellicon siūlo platų spalvų pasirinkimą. Sukomplektuokite batutą, kuris atitiks jūsų skonį, tiks prie namų interjero ir įkvėps mankštintis.

 

Skaityti daugiau: