Pagaminta Vokietijoje

Šokinėjimo pagrindas pagamintas iš itin stipraus, atsparaus UV spinduliams austo polipropileno

 

 

 

 

Ypač tamprios, pritaikomos naudotojo svoriui poliizopreno gumos

 

 

 

 

    Tvirtos užlenkiamos kojos

 

 

 

 

 

Neprilygstama kokybė. Itin tikslus sriegis korpuse ir kojose

 

 

 

 

Guminiai kojų dangteliai užtikrina saugų sukibimą su grindimis

 

 

Geriausiai sukonstruotas batutas

Batutas bellicon ne be pagrindo buvo ir išlieka geriausiu batutu pasaulyje. Nei vienas kitas mini batutas jam neprilygsta medžiagų kokybe, dėmesiu detalėms ir šuoliuko kokybe. Po elegantiškai paprasta bellicon batuto išore slepiasi ilgi tyrimų, bandymų ir projektavimo metai. Nepaprastai tolygus ir efektyvus šuoliukas "sugadins" jus taip, kad daugiau negalėsite susitaikyti su niekuo prastesniu. Batutas bellicon laimėjo daugybę kokybės apdovanojimų, buvo įvertintas ir pagirtas daugybės fitneso guru, gydytojų ir sveikatos institucijų visame pasaulyje.

Batutas bellicon pagamintas laikantis aukščiausių standartų, tarp kurių ir gamintojų pasiryžimas naudoti aplinkai saugias medžiagas. Kartą išmėginę šį batutą jūs (kaip ir daugybė entuziastingai nusiteikusių naudotojų visame pasaulyje) žinosite, kad niekas neprilygsta bellicon.

 

Puiki kokybė prasideda nuo korpuso

 

Pamirškite viską, ką girdėjote ar patyrėte su spyruokliniais batutais ar prastos kokybės bellicon pakaitalais. Niekas neprilygsta vienintelio ir nepakartojamo bellicon batuto suteikiamam patyrimui. Viena iš priežasčių ta, kad šiam batutui naudojamos tik geriausios medžiagos ir sudedamos dalys. Abiejų tipų rėmai (juodai dažytas ir nerūdijančio plieno Premium) pagaminti aukštos klasės plieno, o suvirinimo kokybę gali įvertinti tik šios srities profesionalai. Dėl to bellicon korpusas yra itin stipus, tvirtas, ilgalaikis ir sąlyginai lengvas. Jis puikiai išlaiko net 200 kg žmogų.

 

Saugios aplinkai medžiagos

Eco-Tex kokybės antspaudas

Batutų bellicon gamintojai naudoja tik geriausias aplinkai saugias medžiagas. Ypatingą dėmėsį jie skyrė tekstilei, nes itin daug gamintojų rinkoje naudoja abejotinas medžiagas. Remdamasis tarptautiniu Oeko-Tex® standartu, nepriklausomas institutas patikrino ir patvirtino bellicon tekstilę. Nepriklausomų Oeko-Tex® institutų tinklas rūpinasi tekstilės gamybos draugiškumu aplinkai, saugumu ir socialine atsakomybe. Jis tęsia darbą gerinant tekstilės gamybą bei padedant pirkėjams pasirinkti tinkamą produktą, remiantis visa prieinama informacija apie platų tekstilės produktų pasirinkimą. bellicon didžiuojasi, kad yra viena iš įmonių, apdovanotų Oeko-Tex® kokybės antspaudu. 

 

Skaityti daugiau: