Geriausia šuoliuko kokybė

Viskas priklauso nuo gumų

Renkantis batutą svarbiausia pradėti nuo šuoliuko kokybės. Bellicon batutuose naudojamoms patentuotoms, sutankintos gumoms teikiamas didžiulis dėmesys, jos tobulinamos nuo 1995 metų. Nei vieno kito mini batutų gamintojo patirtis neprilygsta bellicon.

Spyruoklės tamprumo jėga jai tempiantis tolygiai didėja, kol spyruoklė nustoja temptis arba nutrūksta. Visi spyruoklinių batutų gamintojai teigia, kad jų batutas ypatingas, bet tiesa ta, kad spyruoklė yra spyruoklė.  bellicon išvengė šio ribojimo ir pagerino batuto spyruokliavimo kokybę sukurdami pirmąjį batutą su gumomomis.

 

Žvilgtelkite po apdangalu

Kuo bellicon gumos tokios ypatingos? Tampresnės molekulės?!

Gerai, tampresnės neskamba labai moksliškai, bet tokios jos yra. bellicon chemikai sukūrė polimerą, kurio molekulės išsitempia daugiau ir tolygiau. Tai atrodo taip:

Pilnai ištempta bellicon guma

 

Įprastos gumos molekulės tempiamos išsidėsto netvarkingai. Dėl to sumažėja tamprumas:

Pilnai ištempta įprasta guma

 

https://www.bellicon.com/?acc=adsensum

Batuto bellicon gumos gali išsitempti iki 170% savo ilgio. Tai užtikrina ilgą stabdymo kelią ir didelės amplitudės šuoliuką, tad raumenys įdarbinami ilgesniam laikui. Tai paaiškina ir kojų aukštį, kuris yra beveik du kartus didesnis, negu batutų su metalinėm spyruoklėm. Aukštesnės kojos suteikia būtiną erdvę nuosekliam, giliam stabdymui.

Sveikiau jums ir naudingiau aplinkai

Sintetinė guma išsitempia geriau nei natūrali, yra ilgaamžiškesnė, nealergiška ir lengviau perdirbama. Audinys, kuriuo aptraukta guma, gavo Oeco-Tex® kokybės ženklą, suteikiamą gaminiams, kurie yra saugūs vartotojams ir draugiški aplinkai.

Jokių spyruoklių!

Dauguma batutų gamintojų dar net nepadarė šuolio nuo metalinių spyruoklių prie gumų, jau nekalbant apie šuolį nuo įprastų gumų prie bellicon gumų. Jie tenkinasi 80-aisias sukurtu dizainu, kartais jį minimaliai patobulindami, kad palengvintų transportavimą.

Šuoliuko ciklas

Geriausias batuto vertinimo kriterijus yra šuoliuko ciklas, kuris prasideda aukščiausiame ir baigiasi žemiausiame taške, kai baigiasi judėjimas. Šuoliuko ciklas labiausiai naudingas, kai judėjimo žemyn dalis trunka tiek pat, kiek judėjimas aukštyn. Jei nesate bandę skirtingų batutų, galite manyti, kad jie visi vienodi, bet taip nėra.

bellicon gamintojai skyrė keletą metų, kad jų batutas veiktų būtent taip: po gilaus nusileidimo ant šokinėjimo pagrindo, jus išstumia aukštyn praktiškai tokiu pat greičiu, kaip leidotės žemyn. Šis judesysgrafiškai gali būti pavaizduotas kaip banga. Toks nuoseklus judesys ir labai gerai atpalaiduoja, ir skatina daugybę sveikatai naudingų procesų.

 

Poveikio sąnariams palyginimas bėgant ant bellicon, spyruoklinio batuto ir bėgimo treniruoklio ar grindinio

 

 

Patikrinkite stabdžius!

 

bellicon gumos itin gerai veikia šuoliuko pabaigoje, kur tai svarbiausia, tad nusileidimas tolygesnis, sveikesnis, be smūgio. Ypatingas tamprumas apsaugo nuo staigaus stabdymo, tad nusileidimas ant šokinėjimo pagrindo ypač švelnus. Užtenka kartą šoktelėti ant spyruoklinio batuto, kad pastebėtumėte skirtumą: negilus šuoliukas baigiasi staigiu smūgiu. Net bellicon kopijuotojai, naudojantys gumas savo batutuose, nesugebėjo pasiekti priartėti prie bellicon kokybės ypač stabdant. Jei jaučiate smūgį po pirmo šuoliuko, įsivaizduokite, kaip jausitės po tūkstančių.

Praleidę 15 minučių ant bellicon batuto nesijausite pavargę, bet atsigavę ir sustiprėję. Pajusite kokybę kaskart, kai šokinėsite.

 

Skaityti daugiau: