Mini batutų palyginimas

Pamatykite (ir išgirskite), kuo išsiskiria bellicon

 

Kokia mini batutų paskirtis?

Jie sukurti, kad suteiktų tokius privalumus, kuriuos NASA ir kiti tyrėjai atrado esant būdingus dideliems batutams.

Visi, kas mėgino šokinėti and normalaus dydžio ir ant mažo spyruoklinio batuto žino, kad pojūčiai visiškai skiriasi. Tačiau bellicon, dėl itin tamprių gumų ir aukštesnio rėmo suteikia tai, ko kiti maži batutai negali. Šokinėjimo kokybė tokia pati, o dažnai ir geresnė, nei ant didelio batuto, tik dydis patogus, lengva perkelti, naudotis mažoje erdvėje visais sezonais.

Pažiūrėkite palyginimą su geriausiu spyruoklinių mini batutų rinkoje laikomu batutu Cellercizer. Jo šuoliuko kokybė ir stabilumas panašus į kitų spyruoklinių batutų įskaitant ir tokius populiarius prekinius ženklus kaip Needak, Reboundair, Urban Rebounder ir kt. Pastebėkite skirtumus pagal šiuos kriterijus:

► Rėmo ir kojų stabilumas

► Gumų elastingumas lyginant su spyruoklėmis

► Triukšmo lygis

Norite savo batuto?

Pasinaudokite dovanų kodu bellicon tinklalapyje. Pasirinkite batutą ir kojinaites, langelyje Gift card or discount code įrašykite kodą ADSENSUM ir kojinaites gausite dovanų Eiti į bellicon tinklalapį. 

Arba išsirinkite batutą čia pat parduotuvėje

Kuris sporto įrenginys pats geriausias?

Tas, kurį naudosite!

Bet kuris įrenginys, kurio gyvenimas baigiasi sandėliuke ar spintoje, nesvarbu, kiek už jį sumokėjote, nėra geras pasirinkimas.Tą patį galima pasakyti ir apie sveikatos ar sporto įrenginį, kuris nepadeda jums būti sveikesniais ar geriau atrodyti.

Ar žinojote, kad bellicon yra ne tik geriausia įmanoma priemonė mankštinti širdies ir kraujagyslių sistemą, bet ir yra vienas iš pačių efektyviausių būdų mobilizuoti limfotakos ir imuninę sistemą.

Daugiau apie naudą sveikatai

  bellicon batutai Batutai su metalinėmis spyruoklėmis
   Elastingumas Didesnis lankstumas dėl patentuotų sutankintų gumos žiedų, maždaug 33 cm atstumas iki grindų. Ilgesnis stabdymo kelias apsaugo sąnarius ir nugarą nuo apkrovos. Mažesnis lankstumas dėl metalo spyruoklių. 20 cm atstumas iki grindų. Didesnis neigiamas poveikis kūnui dėl palyginti staigaus stabdymo ir trumpesnio stabdymo kelio.
        Nugara Batutui bellicon, kaip nugarai naudingam įrenginiui, buvo suteiktas patvirtinamasis "Sveikos nugaros asociacijos" (AGR) ženklas  Nei vienas dabar esančių batutų su metalinėm spyruoklėm neatitinka "Sveikos nugaros asociacijos" (AGR) reikalavimų.
    Tamprumas Itin tamprūs gumos žiedai stabdymo metu pailgėja iki 170% savo pirminio ilgio. Priklausomai nuo gamintojo, naudojama nuo 24 iki 48 stangrių ar labai stangrių metalinių spyruoklių. Stabdymo metu spyruoklės pailgėja iki 50% savo pradinio ilgio.
     Pritaikymas Galima pasirinkti 5 skirtingų stiprumų gumas, kurios tinka visiems žmonėms nuo 10 iki 200 kg ir gali būti pakeistos bet kuriuo metu. Kiekvienas konkretus gamintojas siūlo tik vienos rūšies spyruokles
      Pakeitimas Gumų žiedai keičiami labai paprastai, nereikia jokių papildomų įrankių Metalo spyruoklės gali būti pakeistos tik įrankių pagalba
      Triukšmas Dėl gumų ir batuto kilimėlio tamprumo, garso beveik nėra. Priklausomai nuo metalo spyruoklių kokybės ir tamprumo taškų, ankščiau ar vėliau visi metalinių spyruoklių batutai pradeda kelti gana stiprų triukšmą.
       Pagrindas Ypač atsparus UV spinduliams ir tamprus batuto šokinėjimo pagrindas pagamintas iš austos polipropileno medžiagos, panašios į tą, kuri naudojama lauko batutuose Dažniausiai naudojamas paprastas mažo atsparumo plyšimui audinys su trumpesniu garantiniu laiku.
       Korpusas Stabilus, labai stiprus metalo vamzdis. Labai tikslus sriegis korpuse ir kojose. Ant kojų užmaunami guminiai dangteliai įrenginio stabilumui ant slidžių paviršių, amortizacijai, triukšmo mažinimui, tam kad negadintų grindų, o guminiai žiedai prie sriegio tam, kad kojos neatsilaisvintų sportuojant. Apvalus korpusas pagamintas iš plonesnių metalo vamzdžių. Kojų sriegis netikslus, juntamas klibėjimas. Treniruočių metu kojos linkę atsilaisvinti.
         Garatija 6 mėn. privačiam ir 3 mėn. komerciniam naudojimui.  Paprastai metalo spyruoklėms garantija nesuteikiama
        Gamyba Aukštos kokybės medžiagos. Pagaminta Vokietijoje.  Dažniausiai gaminama Tolimuosiuose Rytuose arba Rytų Europoje.
 

 

Sukurtas galvojant apie jus, 

Jūsų pasirinkimui dvi korpuso medžiagos, trys batutų dydžiai, du kojų tvirtinimo variantai, Comfort ar standartinis šokinėjimo pagrindas, kurio apvadas gali būti vienos iš 10 spalvų ir 10 spalvų bei 5 stangrumų gumos!

Kiekvienas bellicon gali būti pritaikytas jums, kad padėtų stiprinti sveikatą ir kurti bei palaikyti sportišką kūną, kad užtikrintų geriausią, efektyviausią ir maloniausią įmanomą treniruotę. bellicon siūlo plačią spalvų ir stiliaus įvairovę, kad batutas atitiktų jūsų skonį, tiktų prie namų interjero ir motyvuotų mankštintis.

Daugiau apie pasirinkimą

Norite savo batuto?

Pasinaudokite dovanų kodu bellicon tinklalapyje. Pasirinkite batutą ir kojinaites, langelyje Gift card or discount code įrašykite kodą ADSENSUM ir kojinaites gausite dovanų Eiti į bellicon tinklalapį. 

Arba išsirinkite batutą čia pat parduotuvėje