"Minties lauko terapija" (Thought Field Therapy® ar TFT)

Galinga, greita, saugi, efektyvi

priemonė nuraminti neigiamas emocijas

"Minties lauko terapija" (Thought Field Therapy® ar trumpai TFT)  - labai paprasta, greita ir stebėtinai efektyvi bet kokių neigiamų emocijų neutralizavimo technika, gimininga akupunktūrai ar akupresūrai. Mes naudojame bilsnojimo techniką, t. y., pirštų galiukais tam tikra seka barbename reikiamus meridianų taškus ant veido ir viršutinės kūno dalies. Skirtingai nuo akupunktūros ar akupresūros, niekas mūsų nebado ir nespaudo. Kitas didžiulis skirtumas - "Minties lauko terapijoje" (TFT) labai svarbu, ką galvojate terapijos metu, nes dirbame tik su ta problema, kuri aktyvi sąmonėje.

Kiekviena neigiama emocija paveikia mūsų meridianų sistemą, tarsi užspaudžia tam tikrus kanalus ir neleidžia energijai laisvai tekėti bei maitinti gyvybiškai svarbius organus. Ar žinote jausmą, kai sunkumas užgula krūtinę, suspaudžia širdį ar užgniaužia gerklę? Taip mes fiziškai jaučiame užstrigusią, nepratekančią energiją. Jei nuolat jaučiame panašias neigiamas emocijas, pavyzdžiui dažnai pykstame ar jaučiame kaltę, su atitinkamomis emocijomis susiję organai tarsi pradeda badauti ir ilgainiui suserga. Reikiamų taškų suaktyvinimas veikia problemos šaknis - balansuoja kūno energinę sistemą, tarsi nuima spaustukus nuo užsiblokavusių meridianų ir energija vėl pradeda tekėti, o emociškai mes pajuntame, kad mus kamavusios problemos nebeliko, rūpestis nebegraužia. Net sunku patikėti, kad ką tik tai buvo taip svarbu.

"Minties lauko terapija" - labai efektyvi, neinvazinė, saugi alternatyva ilgalaikei ar su vaistais susijusiai terapijai.

Callahan Techniques® ir Thought Field Therapy® tapo daugybės terapijų, dažnai apibendrintai vadinamų Energijos psichologija, pradininkėmis. Daugelis jų kaip pagrindą naudoja TFT. Viena iš geriausiai žinomų atžalų - Emocinės laisvės technika.

"Minties lauko terapijos" paprasta išmokti ir jau nuo pat pradžių galima tikėtis puikių rezultatų. Pradedančiųjų sėkmės tikimybė net 80 %, o dirbant su specialistu tikimės net 99% sėkmės. 

"Minties lauko terapija" dažnai suveikia tuomet, kai niekas kitas nebeveikia

Ji taikoma:

- Psichologinių, emocinių traumų palengvinimui

- Bet kokių baimių, fobijų gydymui (vorų, aukščio, uždarų patalpų, skrydžio, vandens, viešo kalbėjimo)

- Nerimo ir streso šalinimui

- Palengvinti skausmą netekus artimųjų, išsiskyrus su mylimu žmogumi

- Depresijos ir skausmo palengvinimui

- Norint mesti rūkyti ar kontroliuoti valgymo sutrikimus, alkoholio vartojimą

- Bulimijos, anoreksijos atvejais

- Prastai nuotaikai pataisyti ar nuotaikų svyravimams mažinti

- Obsesiniams-konvulsiniams sutrikimams gydyti

- Toksinų nustatymui

- Nagų kramtymo atveju

- Bet kokių neigiamų emocijų neutralizavimui

- Vidinių galių stiprinimui ir pan.

 

Noriu atkreipti dėmesį, kad "Minties lauko terapija" tai:

- NE pozityvus mąstymas.

- NE hipnozė

- NE išblaškymas

- NE placebo

- NE stebuklas ar burtai

- NE atminties ištrynimas

Taikydami terapiją paveiksite pačias problemos šaknis, o ne ją užmaskuosite ar trumpam išsiblaškysite ir visiškai nesvarbu, kiek skeptiškai esate nusiteikę. "Minties lauko terapija" neblokuoja atsiminimų, ją pritaikius galime objektyviai pažvelgti į situaciją be slegiančių emocijų.

"Minties lauko terapija"  - paprasta bet galinga ir greitai veikianti priemonė, kuria sveika naudotis nuolat, kai tik to prireikia, kaip naudojamės dantų šepetėliu ar muilu.