Ką apie terapiją sako profesionalai?

 

Daugelį metų naudojuosi Dr. Kalahano (Dr. Callahan) penkių minučių fobijos gydymu ir rekomenduoju jį pasitikėjimo ugdymo seminaruose. Jo nauja metodika – Sustabdyk košmarus po emocinės traumos suteikia galimybę padėti sau išsivaduoti nuo praeityje patirtų psichologinių traumų. Ši revoliucinė metodika priartina mus prie žmonių, patyrusių sunkias emocinias traumas visame pasaulyje.

Džekas Kenfildas (Jack Canfield), knygų serijos Vištienos sriuba sielai (Chicken Soup for the Soul) bendraautorius.

 

25 metus gydžiau Amerikos karo veteranus, kenčiančius nuo potrauminio streso sutrikimų. Buvau liudininkas nežmoniškų pastangų išlaikyti darbą, būti šeimos nariu, susidoroti su benamio dalia ir atsilaikyti prieš norą nusižudyti… Esu be galo dėkingas Dr. Kalahanui (Dr. Callahan) už jo Minties lauko terapijos atradimą. Aš ir mano pacientai laba ilgai ieškojome kažko panašaus. Mano manymu, ši švelnių veiksmų technika yra tiesiog geriausias būdas visiškam ir ilgalaikiam atsipalaidavimui bei ramybei po sudėtingo psichologinio sutrikimo pasiekti.

Karlas Džonsonas (Carl Johnson), medicinos daktaras, diplomatas, Psichologijos klinika, Amerikos profesionalios psichologijos taryba, benamių karo veteranų programa, Martinsburgas, Vakarų Virdžinija.

Šios žinios man buvo viršūnė. Jos praplėtė, sujungė, įsiliejo į tai, ką jau žinojau ir atvėrė naujus žinių klodus.

Rita Vaiberg (Rita Weinberg), medicinos daktarė, Nacionalinio Louis universiteto profesorė, Wheeling Campus, Wheeling.

 

 

Minties lauko terapija pasaulyje naudojama jau daugiau nei 40 metų. Tai viena iš efektyviausių ir galingiausių technikų, sutekiančių greitą atsipalaidavimą ir pagalbą. Psichologinio bloko pašalinimas yra vienas iš svarbiausių atradimų psichologijoje.

Medicinos daktaras Garis Emeris (Gary Emery), knygos Nerimo sutrikimai ir fobijos: kognityvinis požiūris(Anxiety Disorders and Phobias: A Cognitive Perspective bendraautorius.

 

 

 

 

TFT – ne tik galingiausia priemonė mažinant emocinių traumų stresą. JI GELBĖJA GYVYBES. Panaudojau TFT darbui su klientu, linkusiu Į savižudybę ir ji suveikė. Dėkoju, dr.Kalahanai (Dr. Callahan), kad pasidalinote ja su pasauliu.

Briusas Ramsai (Bruce Ramsay) CTR, CISM programos direktorius, First Nations, Emergency Services Society of B.C.f

 

 

Gavau tradicinės medicinos, psichiatrijos, psichoanalitinį ir psichofarmacinį išsilavinimą ir galiu tiesiai pasakyti: jei privalėčiau naudotis tik viena terapijos rūšimi, tai būtų Kalahano technika Minties lauko terapija. Tai geriausia visų laikų terapija!

Luan Ruona (Luanne Ruona), medicinos daktarė, holistinės terapijos centro direktorė, Vašingtono valstija, DC and Aleksandrija.

TFT metodika pasižymi šiomis išskirtinėmis savybėmis:

1. Ji nepaprastai galinga. Klientų būklė pataisoma beveik iškart ir daugeliu atveju gydymas išlieka visiems laikams

2. Jos gali išmokti beveik kiekvienas. Klientai gali ne tik gydytis patys bet ir padėti kitiems.

3. Ji visiškai nekenksminga.

4. Klientui nebūtina kalbėti apie savo bėdas. Pasakojimas apie problemas dažnai sukelia dar daugiau emocinio skausmo ir atbaido nuo gydymosi.

5. Ji ypatingai efektyvi (greitai suveikia ir ilgai išlieka).

Medicinos daktaras Čarlzas R. Figli (Charles R. Figley), Psichosocialinio streso tyrimų programa ir klinikinė laboratorija, Floridos valstijos universitetas, Tallahassee, Florida.

Skaitykite daugiau:

Mažiau klaidų

Minties lauko terapija

Kaip vyksta Skaidraus proto technikų konsultacija ir ar man to reikia?

Ko tikėtis?